sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Benevre Beytepe'de yılın son kampanyası!

İletişim Formu

Benevre Beytepe'de yılın son kampanyası!
20 Aralık 2016 00:17 Yorum yaz Çıktı al
Elbiz İnşaat tarafından Başkent'in gelişen semtlerinden biri olan Beytepe'de inşa edilen proje yılsonuna kadar devam eden kampanyalarıyla yatırımcılarına fırsatlar sunuyor.

 

Elbiz İnşaat tarafından Başkent'in gelişen semtlerinden biri olan Beytepe'de inşa edilen proje yılsonuna kadar devam eden kampanyalarıyla yatırımcılarına fırsatlar sunuyor. Kaba inşaatı tamamlanan projede 31 Aralık'a kadar devam eden kampnayada 0.80 - 0.89 faiz oranları sunuluyor.

 

Kira ve aidat garantisi ile yatırım için uygun fırsatlar sunan proje hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. Proje ile ilgili yatırım fırsatlarını vurgulayan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu ' Projeden daire aldığınızda yüzde 20'sini peşin yatırıp yüzde 80'ini için de kredi kullanabiliyorsunuz. Yüzde 80'ine kredi kullandıktan ve 10 ayını ödedikten sonra, Benevre Beytepe'deki kira garantisi nedeniyle yüzde 30 ile yüzde 55-60'ına yakın bir kısmını karşılayacak hale geliyorsunuz. Yani 120 aylık kredi ile , 10 ay sonra bu aldığınız daire kredi taksidinin yüzde 35- 65' lik kısmını karşılayacak duruma geliyor. Kısacası kendini garantiye alacak her şey var. Sadece 31 Aralık'a kadar zaman kaybetmemek lazım” diye konuştu.

 

 

Tam bir rezidans projesi olan Benevre Beytepe projesi 27 katlı tek blokta 167 daireden meydana geliyor. Projede büyüklükleri 38 ile 106 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

 

5085 metrekare arsa üzerinde yükselen projenin sosyal olanakları arasında; fitness center, sauna, sinema, kapalı otopark, kapalı yüzem havuzu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, toplantı salonu, cafe-kütüphane, misafirhane, pet konaklama merkezi ve basketbol sahası yer alıyor.

 

Ankara'nın en göze semti olan Beytepe'de inşa edilen Benevre Beytepe projesi, Cepa Kentpark AVM’lere 7 km, Hacettepe Üniversitesi'ne 2,5 km, Bilkent Üniversitesi'ne 3,5 km, ODTÜ Üniversitesi'ne 7 km, Başkent Üniversitesi'ne 6,5 km, Çankaya Üniversitesi'ne 13,5 km, Atılım Üniversitesi'ne 4,5 km, Kızılay'a 14 km, Şehir Hastanesi'ne 6,5 km mesafede yer alıyor.

 

Benevre Beytepe projesinin Ağustos 2017'de teslim edilmesi planlanıyor.

http://www.benevre.com.tr

Bilgen Kutlu / Aralık 2016

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN