sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Empire İncek'te Fiyatlar 250 Bin TL’den Başlıyor!

Empire İncek'te Fiyatlar 250 Bin TL’den Başlıyor!
29 Aralık 2016 00:42 Yorum yaz Çıktı al
Özmen Konutları tarafından Ankara İncek’te hayata geçirilen Empire İncek projesi toplam 243 konuttan oluşuyor.

 

Tasarımı Mimar Cemil Yılmaz'a ait olan projenin tamamı 1+1 rezidanslardan oluşuyor. Özmen Konutları tarafından inşa edilen Empire İncek projesi zemin+37 katlı tek kuleden meydana geliyor.

 

Empire İncek'te büyüklükleri 59 ile 130 metrekare arasında değişen, tamamı balkonlu 15 ayrı tip 1+1 daireler yer alıyor. Konutlar isteğe bağlı olarak home ofis olarak da kullanılabiliyor. Proje kapsamında bulunan ticari alanlar ve en üst katta yer alan alakart restaurantın kiralarıyla binanın ortak giderleri karşılanacak. Buradan elde edilen gelir ile daire sahipleri hiç aidat ödemeyecekler.

 

Empire İncek'te daire fiyatları 250 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor.  Empire İncek projesinde konut bedelinin yüzde 70'i nakit ödeniyor. Kalan konut bedelinin ödemesi tapu tesliminde yapılıyor. Projede ayrıca banka kredisi ile de konut sahibi olmak mümkün.

 

Empire İncek projesinin sosyal donatıları arasıda; Yoga salonu, Türk hamamı, sauna, CafeBistro, kuru temizleme, Zen bahçesi, spor salonu, yüzme havuzu, sukuaj salonu, çocuk oyun alanları, kuaför yer alıyor.

 

TED Koleji ve ODTÜ'ye yakın mesafede yükselen Emripe İncek projesi Mogan Gölü manzarasına hakim konumda yer alıyor. Projenin Aralık 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 

 

https://empireincek.com

0 312 392 10 70

 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN