yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Kaşmir Mavi Orkide projesinde sadece 4+1 daire olacak!

Kaşmir Mavi Orkide projesinde sadece 4+1 daire olacak!
31 Mart 2017 14:25 Yorum yaz Çıktı al
Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MTN İnşaat ortaklığında Ankara Eryaman'da geliştirilen Kaşmir Mavi Orkide projesinde ön talep toplama süreci başladı.

Başkent Ankara Eryaman'da Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MTN İnşaat ortak girişimi olarak hayata geçirilen Kaşmir Mavi Orkide projesinde ön satışlar başladı.

 

Kaşmir Göl Evleri'ni tamamlayıp teslim eden Gülsan Holding yeni projesi Kaşmir Mavi Orkide için bu defa ortaklık yolunu seçti. Kaşmir Göl Evleri'ne komşu inşa edilecek projeye Kaşmir Mavi Orkide ismi verildi.

 

Alışveriş Merkezinin de bulunacağı Kaşmir Mavi Orkide ticaret artı konut projesi olarak tasarlandı. 27 katlı 5 bloktan oluşan Kaşmir Mavi Orkide sadece 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinde 1+1, 2+1, 3+1 gibi daire seçenekleri bulunmuyor.

 

Daha çok geniş aileler için tasarlanan Kaşmir Mavi Orkide evlerinde cafe, restaurant, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, fitness salonu, spor salonu ve alışveriş mağazaları yer alıyor.

 

Kaşmir Mavi Orkide projesinde daire büyüklükleri, metrekare fiyatları, daire fiyatları, ödeme koşulları, kampanyalar ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı.

 

Kaşmir Mavi Orkide iletişim bilgileri;

Göksu Mahallesi 2. İnönü Caddesi Eryaman / Ankara

Telefon: 444 0 465

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Sizde bir yorum yazın
Meydan Ardıçlı projesi 300x250
Vadi Koru
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN