yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Mint Çağlayan'da 270 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Mint Çağlayan'da 270 bin TL'den başlayan fiyatlar!
16 Şubat 2017 01:53 Yorum yaz Çıktı al
Sefer Altıoğlu ve Erden Timur’un birlikte hayata geçirdiği MİNT, öncelikli olarak Büyükdere Caddesi ile Haliç-Cendere arasında kalan bölgede projeler geliştirmeyi hedefliyor.

Bir kentsel dönüşüm projesi olan Mint Çağlayan projesinin lansmanı 15 Şubat'ta yapıldı. 

 

Metrekare birim fiyatları 6 bin 750 TL’den başlayan Mint Çağlayan projesinde fiyatları 270 bin TL’den başlıyor 465 bin TL’ye kadar yükseliyor.


Peşin ödemede yüzde 15 indirim yapılan  Mint Çağlayan projesinin 4 banka ile anlaşması bulunuyor. Bankalardan 10 yıla kadar kredi kullanılabillen proje için şirket bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Mint Çağlayan projesini cazip kılan şartlar arasında teslimden sonra 18 ay proje bedelinin binde 5’i kadar kira garantisi de bulunuyor. 

 

 

As-Os Mimarlık tarafından tasarlanan Mint Çağlayan 14 katlı tek bloktan oluşuyor. Mint Çağlayan'da büyüklükleri 35 ile 77 metrekara arasında değişen  140 konutun yer alıyor. Stüdyo ve 1+1 daire seçenklerinin bulunduğu projede isteğe göre daireler birleştirilerek 111 metrekare 2+1 daire de oluşturulabiliyor.

 

Merkezi konumuyla da avantajlı olan  Mint Çağlayan projesi, Florance Nigthingale Hastanesi ve Çağlayan Adliyesi'ne oldukça yakın konumda inşa ediliyor.  Mint Çağlayan projesinden Trump AVM ve Cevahir AVM'ye 10 dakikada, yeni açılacak Çağlayan metro durağına 2 dakikada, Mecidiyeköy metrobüs durağına ise 7 dakikada yürüyerek ulaşmak mümkün.

 

Eylül 2018'de teslim edilmesi planlanan Mint Çağlayan projesinin sosyal olanakları arasında; pilates  stüdyoları, spor salonu, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, sinema odası, çamaşırhane, güvenlik, otopark yer alıyor. 

 

Web: http://mint.ist

Tlf: 0212 288 00 00

 

Bilgen Kutlu / Şubat 2017

 

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN