yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Selenium Retro 9 satışa sunuldu!

Selenium Retro 9 satışa sunuldu!
17 Mart 2017 15:57 Yorum yaz Çıktı al
50 yıldır gayrimenkul sektöründe yer alan Aşçıoğlu Grubu,yeni projesi Selenium Retro 9'u, Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Aşçıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu ile Satış ve Pazarlama Müdürü Emrah Kahraman’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında tanıttı.

 

Aşçıoğlu Grubu'nun 125 milyon USD yatırım bedeliyle hayata geçrieceği yeni projesi Selenium Retro 9, kat karşılığı modeliyle, İstanbul Ataköy’de geçmişte Londra Kamping olarak bilinen alan üzerinde inşa ediliyor.

 

65 bin metrekare arsa üzerinde iki bloktan oluşan Selenium Retro 9 projesinde 225 konut, 108 ve 23 adet mağaza bulunuyor.  Selenium Retro 9'da büyüklükleri 60 ile 124 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer verilmiş.

 

 

Ön satış döneminde yüzde 25'i satılan Selenium Retro 9 projesinde konutların metrekare fiyatı %1 KDV oranıyla 8.750 TL’den, ofislerin metrekare fiyatı da %18 KDV oranıyla 9.350 TL’den başlayacak.  Daire teslimlerinin Haziran 2019'da yapılması planlanan Selenium Retro 9’da fiyatlar, 596.000 – 1.243.000 TL arası değişecek .

 

Basın toplantısında bir konuşma gerçekleştiren Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, şunları söyledi:

 

“Tam 50 yıldır, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Babamdan devraldığım bayrağı, ilk günden beri gururla taşıyarak bugünlere geldik. Her zaman için müşteri memnuniyetini ve kazancını gözeterek ve gelecek nesillere örnek olacak yaşam alanları inşa etmeye özen gösterdik. 50 yıldır her dönemin en prestijli yapılarına imza atan bir marka olarak Türkiye’nin ilk rezidans projesi Selenium 34’ü Fulya’da inşa ettik. Yıllar içinde farklı projelere imza attıktan sonra Selenium’u Türkiye sınırlarının dışına, Dubai’ye taşıdık. Dubaili ortağımız Deyaar Group ile birlikte temelini attığımız Midtown Selenium by Deyaar, Aşçıoğlu Grubu’nun tarihine adeta bir kilometre taşı olarak geçerken biz de 50’nci yılımıza global bir marka olarak adım attık.” 

 

Aşçıoğlu Grubu, Selenium Retro 9’u tamamlayarak 5 yılda toplam 315 milyon USD yatırımla 180 bin metrekare inşaat alanı üzerine konut, ofis ve mağazalardan oluşan 1.100 birim inşa etmiş olacak. 

 

Web: http://www.ascioglu.com/

 

 

Bilgen Kutlu / Mart 2017

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN