yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sur Yapı'nın Kağıthane Projesinin adı Tempo City oldu!

İletişim Formu

Sur Yapı'nın Kağıthane Projesinin adı Tempo City oldu!
10 Şubat 2017 16:38 Yorum yaz Çıktı al
Sur Yapı'nın, İstanbul Kağıthane'de yükselecek yeni projesi Tempo City 200 milyon TL yatırımla hayata geçiriyor.

 

Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde inşa edilecek olan Tempo City projesi 36 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. İki bloktan oluşan Tempo City projesinde 217 adet rezidans daire yer alacak. 

 

Tempo City'de büyüklükleri 61 ile 193 metrekare arasında değişen rezidanslar; 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmakta.

 

Henüz satış fiyatlarının açıklanmadığı  Tempo City projesi için ön talep toplamaya başlayan Sur Yapı firması, 31 mart tarihine kadar sürdüreceği sıfır peşinat ile Bal Gibi Olur kampanyası kapsamında sıfır faiz veya 20 yıl vadeli satışlarla müşterisine lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunacağını açıkladı.

 

Projenin sosyal olanakları arasında; açılıp kapanabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve spor salonu, çocuk oyun alanı, sauna, kafeterya, pergola altı dinlenme alanları ve yürüyüş alanları,  24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark yer alıyor.

 

Merkezi lokasyonu, ulaşım ağlarına yakınlığı ile dikkat çeken Tempo CityAxis Kağıthane AVM’nin de hemen yanı başında bulunuyor. Tempo City’de ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 17 adet de ticari alan yer alıyor. Proje sakinleri, ister rezidansların altındaki dükkanlardan isterlerse de komşuları olan Axis Kağıthane AVM’den tüm ihtiyaçlarını giderebilecek. 

 

Bu yıl faaliyete geçmesi beklenen Kabataş-Mahmutbey Metro Hattı, Kabataş’tan başlayıp Beşiktaş – Mecidiyeköy – Çağlayan - Kağıthane güzergahından geçerek Mahmutbey’e kadar uzanıyor. Bu hattın Kağıthane Metro Durağı da Tempo City’e sadece 700 metre uzaklıkta bulunuyor. 

 
 
Şehrin merkezindeki konumuyla dikkat çeken Tempo City, bağlantı yolları ile Levent ve Mecidiyeköy’e 5 dakika, yeni açılan tünellerle Beşiktaş ve Dolmabahçe’ye 10 dakika mesafede, Axis Kağıthane Avm ve Maslak bölgesine komşu konumda yer alıyor. Ayrıca 3. köprü ve üç katlı tüp geçit gibi ulaşım seçeneklerinin hızla geliştiği bölgede bulunan Tempo City bu ulaşım kolaylıkları ile bir kez daha ön plana çıkıyor. Levent'e 2.5 km, E-5'e 1.5 km, Çağlayan'a 1.5 km ve Taksim – Beşiktaş - Dolmabahçe tüneline 2.9 km uzaklıkta bulunan Tempo City’den TEM'e 5 dakikada, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşılabiliyor.

 

Tempo City’nin yaşam zenginliğine odaklanan ve karma kullanımlı bir proje olduğunu dile getiren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; ''“Kağıthane ilçesi gerek ulaşım bağlantı yollarına yakınlığı gerekse de kent merkezinde yer almasıyla dikkat çekiyor.  Bölge, son dönemde yapılan markalı konut projelerinin yanı sıra Türkiye’nin en önemli iş merkezi alanı olan Maslak’ın hemen yanı başında nitelikli bir konut ve yaşam alanı olarak hızla dönüşüyor. Kağıthane Cendere Caddesi çok sayıda firma tarafından tercih ediliyor ve gelişmeye devam ediyor, böylelikle de değerine değer katıyor. Biz de  Sur Yapı olarak şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak ve hayal ettikleri gibi bir yaşam sunmak için  Tempo City projemizi hayata geçiriyoruz. Bölgeye ilk olarak 2013 yılında açılışını gerçekleştirdiğimiz Axis Kağıthane AVM projemizle girmiştik ve bu kez de yepyeni bir konut projesini bölgeye kazandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bölgedeki geçmiş deneyimimiz nedeniyle de 2013 yılından bu yana Kağıthane’nin değişim ve dönüşümünü sıcağı sıcağına yaşadık. Tempo City’i Axis Kağıthane Avm’mizin hemen yanı başında inşa ederek AVM projemizi de desteklemiş olacağız. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın da çağrısına ayak uydurarak Sur Yapı olarak Tempo City projemizle birlikte 2017 yılında ilk ek istihdamımızı sağlamış olacağız” dedi.

 

Web: http://kagithane.suryapi.com.tr/

Tlf: 444 5 787

 

Bilgen Kutlu / Şubat 2017

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN