yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tarabya Life projesi satışa çıktı!

Tarabya Life projesi satışa çıktı!
08 Mart 2017 00:00 Yorum yaz Çıktı al
Svot Yapı tarafından İstanbul'un en güzel bölgelerinden Tarabya'da inşa edilen Tarabya Life projesinde satışlar başladı.
 
Kısa bir süre öncesine kadar ön talep topamaya devam eden Tarabya Life bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Tarabya'da orman ve deniz havasına hakim proje, 3 adadan oluşan 15 bin 300 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.
 
 
A plus 256 adet konutun yer aldığı Tarabya Life projesi 11 bloktan oluşuyor. Projede büyüklükleri 90 ile 296 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 çatı ve bahçe dubleksleri yer alıyor.
 
 
Banka kredisine uygun olan Tarabya Life projesinde daireler 1 milyon TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
 
 
 
Akıllı ev sistemiyle donatılan Tarabya Life projesinin sosyal olanakları arasında; fitness salonu, sauna, buhar odası, jakuzili yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları, çocuk parkları, spor alanları, her daire için depo alanı, güvenlik ve otopark yer alıyor.
 
 
Konut teslimlerinin Haziran 2018'de yapılması planlanan Trabya Life projesi Maslak ofis kulelerinin, Borsa İstanbul'un, eğitim kurularının, bölgenin en büyük özel hastanesinin, metro, toplu taşıma ve deniz yollarının hemen yanı başında konumlanıyor.
 
 
Tlf: 0 (0212) 202 9966
 
 
Bilgen Kutlu / Mart 2017
 
Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN