sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Varyant Karşıyaka Plus'tan yüzde 50 peşin kampanyası!

Varyant Karşıyaka Plus'tan yüzde 50 peşin kampanyası!
20 Aralık 2016 00:11 Yorum yaz Çıktı al
Doğaya dost, çevreci yapılarla İzmir'li yatırımcıların beğenisini kazanan Kumko Yapı, Varyant Karşıyaka Plus projesinde 31 Aralık'a kadar devam eden kampanya ile yatırımcılarına yeni bir fırsat sunuyor.

 

Kumko Yapı'nın Varyant Karşıyaka Plus’tan daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 50’si şimdi yüzde 50’si haziran ayında ödeme kolaylığı sağlayan kampanyası 31 Aralık’a kadar sürecek. Hemen tapu imkanı sunan projede 2017 yılı ile birlikte bu rakamlarda günün koşullarına uygun fiyat artışları olacak.

 

İzmir'in ilk 'LEED Gold' sertifikası adayı konut projesi olan Varyant Karşıyaka Plus projesinde daire fiyatları 530 bin TL'den başlıyor. Metrekare fiyatları ortalama 4.800 TL olan projedeki en pahalı dairenin fiyatı 1 milyon 500 bin TL'yi buluyor.

5 Blok ve 8 adet villadan oluşan Varyant Karşıyaka Plus projesinde 186 daire bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 114 ile 278 metrekare arasında değişiyor.

 

1+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı proje bahçeli ve teras evleri, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daireleri; 3.50 metre tavan yüksekliği, geniş balkonları ve 15 farklı tip daire seçeneği ile ezber bozuyor.

İzmir'in en sağlam zeminine sahip Z1 Bölgesi'nde yer alan Varyant Karşıyaka Plus, deprem korkusu olmayan güvenli bir yaşam sunmayı vadediyor. Varyant Karşıyaka Plus, zemin ısıtması sayesinde dört mevsim balkon keyfini muhteşem manzarasıyla gözler önüne seriyor.

 

225m2 büyüklüğü ile İzmir’in en büyük kapalı konut havuzlarından birine sahip olan Varyant Karşıyaka Plus’un sosyal olanakları arasında; fitness salonu, kapalı tenis kortu, squash, toplantı salonu, yoga, plates ve spinning için özel salonlar, lobi - lounge, seyir ve gezi terasları, çocuk oyun alanları, elektrikli araç şarj üniteleri, her daireye 2 otopark, aktivite ve rekreasyon alanları yer alıyor.

SATIŞ OFİSİ

6753 Sok. No:1 Karşıyaka - İzmir

Telefon: (232) 325 32 32

http://varyantkarsiyaka.com/

 

Bilgen Kutlu / Aralık 2016

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN