özyurtlar inşaat

özyurtlar inşaat

İnşaat ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren Özyurtlar Şirketler Grubu'nun temelleri, 1990 yılında Esenyurt'ta yapı malzemeleri satışı yapan 25 metrekarelik bir mağaza da atıldı.


GÜVEN VE PROFESYONELLİĞİN ADRESİ: ÖZYURTLAR ŞİRKETLER GRUBU

İnşaat ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren Özyurtlar Şirketler Grubu'nun temelleri, 1990 yılında Esenyurt'ta yapı malzemeleri satışı yapan 25 metrekarelik bir mağaza da atıldı. Uzun yıllar yapı market sektöründe hizmet veren firma, var olduğu süre boyunca profesyonel çalışma anlayışı ve ileri görüşlü uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanında oldu. Yapı market sektöründe belli bir büyüklüğe ulaştığını düşünen Özyurtlar Şirketler Grubu'nun kurucusu Tamer Özyurt, 2005 yılında Özyurtlar İnşaat’ı kurarak, konut ve işyeri yapımına başladı.

Yapı malzemeleri alanında faaliyet göstermenin tecrübesi ile güçlü adımlar atan Özyurtlar İnşaat, Bahçeşehir - Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt'ta Tasarımcılar İş Merkezi, üç etaptan oluşan Gardencity projesini hayata geçirdi. Daha sonra Ntepe Evleri, Ntowers, Nmerkez ve Özyurtlar Residence projelerini inşa eden Özyurtlar İnşaat, NŞehir Esenyurt, NCity Esenyurt, N5 Suites ve NCadde projeleriyle sektördeki gücüne güç kattı. Özyurtlar Şirketler Grubu, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyürken, yaptığı yeniliklerle de inşaat sektörüne yön veriyor.
Grup Şirketleri
NEYZEN

Özyurtlar Şirketler Grubu’nun perakende sektöründeki şirketi Neyzen Yapı Market, İstanbul genelinde yapı malzemeleri alanında hizmet veriyor. Kuruluşun, halen üç mağazası bulunuyor. Neyzen Yapı Market’in ilk mağazası 1990 yılında Esenyurt’un merkezinde açıldı. Onu sırasıyla Bahçeşehir ve Beylikdüzü mağazaları izledi. 20 bin çeşit ürünün bulunduğu Neyzen’de perakendenin yanı sıra toptan satış da yapılıyor. Neyzen Yapı Market, bugün Türkiye’nin önde gelen 10 inşaat firmasının resmi tedarikçisi konumunda. Profesyonel çalışma anlayışı ve konusunda uzman kadrosuyla güçlü adımlar atan Neyzen Yapı Market, kurulduğu günden bu yana müşterilerine mutlak memnuniyet ilkesiyle hizmet sunuyor.

www.neyzenyapi.com

ÖZYURTLAR GAYRİMENKUL A.Ş.

Özyurtlar Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Özyurtlar Gayrimenkul A.Ş, grubun yaşam başlayan projelerinde yönetim misyonunu üstleniyor. Site yönetiminin çağdaş bir anlayışla yürümesini sağlayan Özyurtlar Gayrimenkul bir taraftan da dairelerin ve ticari alanların alım, satım ve kiralama faaliyetlerini yürütüyor. Özyurtlar Gayrimenkul, daire kiralamak ve satın almak isteyen kişilerle dairesini kiraya vermek isteyen veya satmak isteyenler arasında köprü oluşturuyor. Kuruluş, ihtiyaçların en kısa sürede giderilmesini sağlayarak, profesyonel bir anlayışla gayrimenkul konusunda danışmanlık faaliyetinde bulunuyor.

ÖZYURTLAR INŞAAT HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN