yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

A+ Live Ataşehir projesi

MAKSEM YAPI / İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:7 Atasehir / Istanbul
Telefon : 444 66 10
Web : www.aliveatasehir.com
E-mail : info@aliveatasehir.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : MAKSEM YAPI

Konut Sayısı : 111 Ofis
Arsa Alanı : 40.107,73 m2
Konut Tipleri :
Metrekare Alanı : 40m2--366m2
Teslim Tarihi : Haziran 2017
PROJE HAKKINDA
FİNANS MERKEZİ’NİN YENİ KOMŞUSU A+ LIVE ATAŞEHİR SATIŞA SUNULDU

İnşaat sektörünün köklü kuruluşlarından Maksem Grup, Ataşehir’de 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği A+ Live Ataşehir projesini satışa sundu. 111 ofis ve 11 ticari üniteden oluşan proje, İstanbul Finans Merkezi’ne komşu konumda yükseliyor.

 
Başakşehir’deki Bulvar İstanbul projesinde sona gelen Maksem Grup, inşaat sektöründeki yatırımlarına ara vermeden devam ediyor.

 
Firma, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Ataşehir’de konumlandırdığı A+ Live Ataşehir projesiyle, İstanbul Finans Merkezi bölgesine 111 ofis ve bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek 11 ticari ünite kazandıracak.
 
7 Nisan Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısının ardından satışa sunulan A+ Live Ataşehir’de lansman dönemine özel olarak, ofislerin metrekare fiyatı 8.000 TL olarak belirlendi.
 
200 MİLYON TL’LİK YATIRIM
 
40 bin metrekare inşaat alanına sahip A+ Live Ataşehir, 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor.
 
Bölgenin en hareketli noktalarından Batı Ataşehir’de yer alan proje, modern ofis yaşamına dair tüm teknolojik alt yapı ve donatılara sahip ofislerden oluşuyor.

 
AYDOĞAN; “ÇALIŞANLARLA YAŞAYACAK BİR OFİS PROJESİ GELİŞTİRDİK”
 
Projeyi geliştirirken, çalışanlarla birlikte yaşayan bir ofis konsepti oluşturmayı amaçladıklarını belirten Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; “Ataşehir, İstanbul’un yeni iş ve finans merkezi oluyor. Bu anlamda bölgede 2 milyar doların  üzerinde bir yatırımla planlı bir gelişme var. Biz de bu değerli bölgeye 200 milyon TL’lik yatırımla A+ Live Ataşehir projemizi kazandırıyoruz. Bölgenin yeni çehresine yakışacak, donatılarıyla da yeni finans merkezinin gelişiminde örnek teşkil edecek bir ofis projesine imza atıyoruz. Bu anlamda A+ Live Ataşehir projemizi geliştirirken, çalışanlarıyla birlikte yaşayacak bir ofis projesi oluşturduk. A+ Live Ataşehir’de çalışanların iş yaşamını daha kaliteli sürdürebilmeleri için farklı konseptlerde kafe ve restoranlar, ara katlarda ve teraslarda açık – kapalı bahçeler,  spor alanları ve fitness salonu oluşturduk.” dedi.

 
FİRMALARIN İHTİYAÇLARINA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
 

Estetik ve modern mimarisiyle Ataşehir’in sembol projeleri arasında yerini alacak A+ Live Ataşehir, firmaların ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretiyor.
 
Mimarisinde Çamoğlu Mimarlık’ın imzası bulunan projede, firmaların en önemli ihtiyaçlarından depo ve arşiv odası konusuna da çözümler sunuluyor. Projede yer alan tüm ofislere özel olarak depo alanları oluşturulurken, ofis sahipleri ofislerinin büyüklüğüne göre tahsis edilecek depo bölümünün de sahibi oluyor.
 
Çift giriş çıkışa sahip 4 katlı otoparkıyla da araç parkı ve otopark içinde trafik problemine kalıcı bir çözüm sunuluyor.
TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN