yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bakırköy City Projesi

Beyaz İnşaat ve Göktaşlar / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Kartaltepe mah. Koşuyolu caddesi Bakırköy/İSTANBUL
Telefon : 444 40 29
Web : www.beyaz-insaat.com
E-mail : info@beyaz-insaat.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Beyaz İnşaat ve Göktaşlar

Konut Sayısı : 163
Arsa Alanı : 42.310,96
Konut Tipleri : 2+1-3+1-4+1
Metrekare Alanı : 60m2-177m2
Teslim Tarihi : Haziran 2017
PROJE HAKKINDA

Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’de, 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Bakırköy City basına tanıtıldı.

Bakırköy'de, 200 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Bakırköy City 5 Ocak'ta Çırağan Sarayı'nda düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi. Düzenlenen basın toplantısının ardından satışa sunulan projede dairelerin metrekare fiyatı 12 bin TL'den başlıyor.

 

İstanbul'un en merkezi noktalarından Bakırköy'de, sahile yürüme mesafesinde konumlandırılan Bakırköy City'de lansman fiyatlarıyla satışlar başladı.

 

Beyaz İnşaat- Göktaşlar Ortak Girişimi ile hayata geçirilen proje, Bakırköy'ün en lüks konut projeleri arasında yerini alıyor.

Bakırköy'deki eşsiz konumuyla dikkat çeken proje, 200 milyon TL'lik yatırım bedeli ile toplam 43 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 163 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor. 

 

Bakırköy - Veliefendi Hipodromu'nun karşısında konumlanan proje, sosyal donatıları ve 7 bin metrekare peyzaj alanlarıyla yatırımcısına yüksek standartlarda konforlu bir yaşam sunuyor.

 

DENİZ MANZARALI LÜKS DAİRELER


Estetik mimariye sahip 10 katlı bloklardan oluşan projede kesintisizdeniz manzaralı daireler yer alıyor. İki etap olarak geliştirilen projede; 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan üç tip daire seçeneği sunuluyor. Ferah kullanım alanları sunacak şekilde tasarlanan 2+1 daireler 87 ile 118 metrekare, 3+1 daireler 128 ile 161 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN