yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Blue Lake projesi

Metal Yapı Konut A.Ş / İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Blue Lake Küçükçekmece 27 Mayıs Caddesi, 23 Küçükçekmece - İstanbul
Telefon : 0212 598 1 444
Web : www.bluelake.com.tr
E-mail : info@bluelake.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Metal Yapı Konut A.Ş

Konut Sayısı : 788
Arsa Alanı : 40000
Konut Tipleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Alanı : 60m2 - 268 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
PROJE HAKKINDA

Blue Lake Küçükçekmece projesi


 

15 katlı 8 konut bloğu ve 2 ticaret bloğundan oluşan projede 788 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor. Projede stüdyodan 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. 165 bin metrekare kapalı alana sahip olan projednin sosyal alanları oldukça geniş.
 

Blue Lake projesi, Küçükçekmece Gölü'ne 85 metre uzaklıkta yükseliyor. 8 konut bloğu ve 2 ticaret bloğunun bulunduğu proje, bir tarafı göl, diğer tarafı deniz ve yeşil alanlarla çevrilmiş durumda. Her detayın titizlikle düşünüldüğü, tamamı deniz gören, kusursuz iç mekanlara sahip Blue Lake Evleri, bir iç mimari virtüözü olan Chapman Taylor şirketi tarafından dizayn edildi.


 

Her detayın titizlikle düşünüldüğü, tamamı deniz gören, kusursuz iç mekanlara sahip Blue Lake Evleri,Göl ve sonsuz deniz manzaralı.


 

Blue Lake her zevke ve yaşa hitap eden atölyeleri, Spa ve Fitness Kulübü, Çocuk Kulübü gibi farklı ihtiyaçları karşılamak için tasarlanan sosyal alanlarıyla kaliteli ve hareketli bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Blue Lake, Kanal istanbul, yeni havalimanı ve köprü gibi büyük ölçekli yatırımların yönünü belirleyen projelere yakınlığıyla İstanbul’un gayrimenkul yatırımı açısından yıldızı en parlak ilçesi Küçükçekmece’de yükseliyor. Blue Lake Küçükçekmece'nin Ağustos ayında satışa sunulması bekleniyor

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN