yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Çeşme Jardin Eden

Pana Yapı / İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Şirne Mah. Çeşme/İzmir
Telefon : 444 80 11
Web : www.jardineden.com.tr
E-mail : info@panayapi.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Pana Yapı

Konut Sayısı : 160
Arsa Alanı : 124000
Konut Tipleri : 3+1-4+1-5+1-6+1
Metrekare Alanı : 168m2 - 335m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
PROJE HAKKINDA

                    Pana Yapı, ‘Cennet Bahçesini Çeşmeye kuruyor

 

Pana Yapı, geçtiğimiz hafta temellerini attığı Çeşme’nin en büyük projesi ‘Çeşme Jardin Eden’ için kolları sıvadı. Doğanın içinde lüks ve konforu bir arada yaşatacak olan ‘Çeşme Jardin Eden’in 2016 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

 

Pana Holding bünyesindeki Pana Yapı; Çeşme’nin en güzel koylarından birinde yer alan, sunduğu konforlu ve doğal yaşam zenginliği ile dikkat çeken projesi ‘Çeşme Jardin Eden’ için düğmeye bastı. Yöneticilerin de katıldığı bir törenle start verilen projenin 2016 sonunda tamamlanması planlanıyor.

Kadıköy, Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Üsküdar gibi İstanbul’un değerli birçok bölgesinde hayata geçirdiği ve projelendirdiği kaliteli yapılarla tanınan Pana Yapı, İzmir’de de önemli yatırımlara imza atıyor.

 

Lansman öncesi yüzde 25 indirim

 

Sayısız özelliklere sahip, lüks villa ve rezidans projesi ‘Çeşme Jardin Eden’ lansman öncesi yüzde 25 indirim kampanyasıyla da yatırımcılarına özel bir fırsat sunuyor.

 

Ev sahiplerine özel plaj

Her birinin dış cephesi birbirinden farklı olarak tasarlanan ve yine her biri geniş bahçelere sahip bu özel villaların, müstakil havuzları da bulunuyor. Her türlü ihtiyacın karşılanacağı çarşısı, restoranları, kafeleri ile dikkat çeken proje; ayrıca spa merkezi, fitness salonu, çocuk oyun bahçesi, gastronomi mutfağı ve daha birçok sosyal etkinlik alanlarını da bünyesinde barındırıyor. Projeye 800 metre uzaklıkta ve ev sahiplerinin kullanımına açık bir plajı bulunan Çeşme Jardin Eden, ayrıca Ilıca Plajı’na da 6 km mesafede bulunuyor.

 

 

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN