sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Adam Kule projesi

Dap Yapı / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Adres :Altayçeşme Mahallesi, Samanyolu Sokak, No:16 B Blok Maltepe / İstanbul Telefon :0216 500 49 00 - 444 9 327 Faks :0216 500 49 98
Telefon : 444 9 327
Web : www.dapyapi.com.tr
E-mail : info@dapyapi.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Dap Yapı

Konut Sayısı : 342
Arsa Alanı : 3000 m2
Konut Tipleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Alanı : 46m² - 144 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2017
PROJE HAKKINDA

İstanbul’a sembol eserler kazandıran, farklı mimari tasarımlara imza atarak özgün projeler geliştiren DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” projesini hayata geçiriyor.

Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve fonksiyonel bir yaşam alanı sunacak olan Adam Kule, metrekaresi 5.500 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Anadolu Yakası’nın en özel yerleşim bölgelerinden olan Dragos’ta hayata geçireceğimiz Adam Kule, inşaatı tamamlanmak üzere olan İstinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin m2’lik dolgu alanının aktif şekilde hayata geçmesi ile sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. Yeni projemizle yorulan piyasalara moral vermek için Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz” dedi.

 

DAP Yapı’nın Kartal Dragos’ta geliştirdiği yeni projesi Adam Kule’nin tanıtımı, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katılımıyla 3 Kasım 2015 Salı günü, DAP Holding’te yapıldı.

Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde ayrıcalıklı bir hayat vadediyor. DAP Yapı’nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Adam Kule’nin benzersiz mimarisiyle uyumlu iç tasarımı, farklıyı değil, eşsiz olanı arayanlar için kusursuzu sunuyor. 342 üniteden oluşan Adam Kule’de, 254 rezidans daire ve 88 adet home-ofis, metrekaresi 5.500 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN