yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Esen 11 Torbalı Konutları

Nurem İnş.Tur.San.Tic.A.Ş / İzmir

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Meriç Mah. 5748 Sok. No:5/1A MTK Sitesi Bornova - İzmir / TÜRKİYE
Telefon : 0232 449 00 79
Web : www.esen11izmir.com
E-mail : nurem@nurem.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Nurem İnş.Tur.San.Tic.A.Ş

Konut Sayısı : 424
Arsa Alanı : 35000
Konut Tipleri : 1+1-2+1-3+1
Metrekare Alanı : 58m2-137m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
PROJE HAKKINDA

                          

                                              “Gökten kâr yağacak”   ​

Esen Proje firmasının İzmir Torbalı’da başlayan Esen 11 Torbalı Konutları, Bodrum’da mini paraşütlerle tanıtılacak. Keller Williams Family Reunion organizasyonu kapsamında yapılacak Esen 11 Torbalı Konutları’nın event etkinliğinde, Bodrum’da 5 farklı noktada 1000 adet mini paraşüt havadan atılacak. İçinde sürpriz hediyeler ve Esen 11 Torbalı’nın tanıtım broşürünün olduğu pro-paraşütler, izleyenlere “Gökten kâr yağıyor” dedirtecek.

 

Her yıl Amerika'da 10 binlerce başarılı profesyonelinin katılımıyla gerçekleşen Keller Williams "Family Reunion" heyecanı Bodrum’a taşınıyor. Keller Williams'ın gayrimenkul sektörünün en büyük eğitim ve aile buluşması organizasyonu Family Reunion, 5-8 Mayıs tarihleri arasında Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa'da düzenlenecek. Dünyanın dört bir yanından Keller Williams çatısı altında faaliyet gösteren 400 danışmanın bir araya geleceği Family Reunion organizasyonu kapsamında Esen Proje firmasının İzmir Torbalı’da başlayan Esen 11 Torbalı Konutları, mini paraşütlerle tanıtılacak.

 

İzmir Torbalı’da hayata geçirilen Esen 11 Torbalı Konutları’nın 6 Mayıs’ta yapacağı gösteri ile izleyenlere “Gökten kâr yağıyor” dedirtecek. 5 farklı noktada 2 ayrı drone ile her noktada 200 adet olmak üzere 1 günde 1000 adet pro-paraşüt, günün değişik saatlerinde havadan atılacak. Atış sabah 11.00 gibi başlayacak belli aralıklarla 16.00 kadar sürecek. İçinde sürpriz hediye ve Esen 11 Torbalı’nın tanıtım broşürünün olduğu pro-paraşüt gösterisi Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa'dan izlenebilecek.

 

Sürmeli GMG Gayrimenkul Geliştirme ve Nurem İnşaat ortaklığı ile kurulan Esen Proje firması, 1992 yılından bu yana başta Ege Bölgesi olmak üzere yurt içi ve yurt dışında pek çok önemli projeye imza attı. Kazandığı deneyimler ve birikimlerle Esen 11 Torbalı’ya start veren firma, muhteşem peyzaj mimarisiyle oluşturulan site içi yeşil alanları, yürüyüş parkurları, havuzu ve sosyal tesisleriyle hayallerin ötesinde bir konut projesine imza atıyor.

 

Mimari dizaynı, efektif ve optimum kullanım alanları, sosyal donatıları, çevre düzeni ve diğer imkanları ile site hayatını Torbalı’ya taşıyan Esen 11 Torbalı, Torbalıyı İzmir’in yatırım bölgesi olarak bir cazibe merkezi haline getiriyor. Sakinlerine yaşattığı ayrıcılıklarla kârlı bir proje olarak öne çıkan Esen 11 Torbalı, depreme dayanıklı yapısıyla güven, doğalgazlı merkezi ısıtma sistemiyle konfor ve ısı yalıtımıyla yazın serin, kısın sıcak mekanlar sağıyor.

 

Ağırlıklı 2+1 olmak üzere 1+1 ve 3+1 toplam 424 daire bulunan Esen 11, Torbalı’da 35 bin m² alan üzerinde sosyal donatıları ve çevre düzenlemeleriyle birlikte böylesine kapsamlı ilk proje olma özelliği taşıyor.

 

Yenilikçi ve konforlu dünyasıyla size keyifli bir hayatın ayrıcalıklarını sunan bu güzide projenin tanıtım broşürleri 6 Mayıs’ta, Bodrum’da pro-paraşütlerle göklerde süzülecek.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN