yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Eston Şehir Mahallem Projesi

Polat Yol Yapı / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. No: 37/1 Eston Şehir A Blok 35538 Başakşehir-İstanbul
Telefon : 444 86 16
Web : www.estonsehir.com
E-mail : info@polatyol.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Polat Yol Yapı

Konut Sayısı : 315
Arsa Alanı : 68000m2
Konut Tipleri : 1+1-2+1-3+1-4+1-5+1
Metrekare Alanı : 80m2-300m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2017
PROJE HAKKINDA

         Polatyol tarafından geliştirilen, Bahçeşehir’in güzel projelerinden Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. İnşaatı devam eden Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir’in yeni gözdelerinden biri oldu. Semtin gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana 3’te 2’si satıldı.

 

Polatyol tarafından geliştirilen, Bahçeşehir’in güzel projelerinden Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. İnşaatı devam eden Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir’in yeni gözdelerinden biri oldu. Semtin gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana 3’te 2’si satıldı. Dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizilen Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor.

 

Her biri bahçeli, teraslı ya da balkonlu

 

Eston Şehir Mahallem’in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor. Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek. 

 

Anında yüzde 15 indirim 60 aya kadar vade

 

Metrekare fiyatı 4 bin 500 – 5 bin TL arasında olan Eston Şehir Mahallem’in yeni kampanyası ile ev sahibi olmak cazip hale geldi. İster konut kredisi ile anında yüzde 15 indirim ve 60 aya yüzde 0.70 faiz oranından yararlanın, isterseniz şirket ödeme planının vade farksız 60 ay vadeli ödeme seçeneğini kullanın. Eston Şehir Mahallem’de yerinizi alın. 

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN