yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Evalpark İstanbul Projesi

Eval İnşaat / İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Yakuplu Merkez Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No:15 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
Telefon : 0212 876 20 11
Web : www.evalinsaat.com
E-mail : info@evalinsaat.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Eval İnşaat

Konut Sayısı : 382
Arsa Alanı : 41517m2
Konut Tipleri : 1+1--2+1--3+1
Metrekare Alanı : 72m2--160m2
Teslim Tarihi : Ekim 2018
PROJE HAKKINDA

                                Bahcekent'in Yeni Yüzü EvalPark İstanbul

 

 

Eval İnşaat’ın merakla beklenen projesi Evalpark İstanbul, Bahçeşehir’e komşu Bahçekent bölgesinde hayata geçiyor. İnşa çalışmalarının başladığı projede Eval İnşaat, Mart ayında düzenlenecek lansman öncesi ön talep toplanmaya başladı.

 

İstanbul Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de yaptığı birçok proje ile adından söz ettiren Eval İnşaat, şimdi de Bahçeşehir’e komşu Bahçekent bölgesinde ‘‘Evalpark İstanbul’’ projesini hayata geçiriyor.

 

Projelerinde yatırımcısına daima kazandıran Eval İnşaat, tüm hazırlıklarını tamamladığı Evalpark İstanbul projesini Mart ayı içerisinde lanse edecek.

 

Markalı konut sektöründe sembol niteliği taşıyacak bir projeye imzasını atacak firma, rezidans, konut ve ticari alanlardan oluşan A plus bir proje geliştiriyor. İki etaptan oluşan ve ilk etabında 382 konut ve 12 ticari ünitenin yer alacağı proje, bölgenin en büyük yatırımları arasında öne çıkıyor.

 

BAHÇEKENT’İN EN YENİ PROJESİ

 

Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede yer alan proje, bünyesindeki ticari üniteleri ile bölgenin yeni yüzünü oluşturacak.

TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan ve merkezi lokasyonuyla yatırımcısına kolay ulaşım imkanı sunan proje, yüzde 70’i yeşile ayrılmış yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.

1+1 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç farklı daire tipinin yer aldığı Evalpark İstanbul’da konut alıcıları için alternatifli seçenekler sunuluyor. Projede daireler 72 metrekareden başlayıp 160 metrekareye kadar çıkıyor.

İki etaptan oluşan projenin ilk etabında 382 residence daire ve 11 adet cadde mağazalarından oluşmaktadır.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme