sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Evim Yüksekdağ projesi

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:49 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon : 444 95 40
Web : www.evimyuksekdag.com
E-mail : info@evimyuksekdag.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş

Konut Sayısı : 363
Arsa Alanı : 11.000
Konut Tipleri : 2+1-3+1
Metrekare Alanı : 90m2-148m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2018
PROJE HAKKINDA

                                             Evim Yüksekdağ!

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesi, Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri ile hayata geçiriliyor.

11 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Evim Yüksekdağ Esenyurt 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen toplam 363 adet daireden meydana geliyor. Evim Yüksekdağ, 2 adet 20 katlı ve 1 adet 21 katlı olmak üzere toplam 3 bloktan oluşuyor. 11 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede 7 bin metrekarelik alan yeşil alanlar için ayrılıyor.

Evim Yüksekdağ daire büyüklükleri; 2+1 daireler 90 metrekare ile 123 metrekare arasında, 3+1 daireler 142 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Projede aynı zamanda 2 bin metrekarelik ticari alanlar bulunuyor.

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesinin sosyal imkanları içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ankastre ürünler yer alıyor.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kendi arsası üzerinde inşa edilen proje Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde konumlanıyor. Ana Cadde üzerinde yükselen Evim Yüksekdağ projesi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN