yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Golden Suite Projesi

Adnan Kılıçoğlu İnşaat- Katal İnşaat / İzmir

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Yeni Girne Cad. No: 212 Karşıyaka İZMİR Medical Park Karşısı..
Telefon : 444 61 91
Web : www.golden-suite.com
E-mail : dap@katalinsaat.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Adnan Kılıçoğlu İnşaat- Katal İnşaat

Konut Sayısı : 55 adet
Arsa Alanı : 4000
Konut Tipleri : 1+1
Metrekare Alanı : 70m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
PROJE HAKKINDA

Katal İnşaat'tan "Altın Değerinde Bir Yaşam

Stüdyo 35 projesi ile Çiğli'ye yeni bir soluk getiren Katal İnşaat'ın bölgedeki ikinci projesi 'Golden Suite' lansmana çıktı. Kısa süre içinde evlerin yüzde 82'sinin satıldığını söyleyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, "Yüzde 50'si peşin yüzde 50'si daire tesliminde şeklinde ödeme planımız müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyor. Bölgede yatırımlarımız devam edecek" dedi.
 

Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya iş ortaklığı ile yapılan Golden Suite Çiğli mevkii’ne yeni bir değer kazandıracak. 1 blok, 55 adet, tamamı 1+1'den oluşan 'Golden Suite' projesi otel konseptiyle ilgi çekiyor. 70 metrekare genel brüt alana sahip dairelerde 24 saat güvenlik, renkli ve görüntülü intercom sistemi, kapalı – açık otopark, ogs ile araç giriş-çıkışı, açık yüzme havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, merkezi yangın ihbar ve uyarı sistemi, giydirme cephe sistemi, özel tasarım lake mutfak, ankastre mutfak seti, banyo ve mutfaklarda birinci sınıf armatürler, ısı ve ses yalıtımlı duvarlar ve modern bahçe peyzajı mevcut.
 

Lansmana 3 Ekim'de çıkan projenin yüzde 82'sinin satıldığını söyleyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, "Yine Katip Çelebi Üniversitesi lokasyonundayız. Fakat bu projemiz İzban'a daha yakın. Çok yoğun ilgi gördük.Yüzde 50'si peşin yüzde 50'si daire tesliminde şeklinde ödeme planımız müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyor. Bu bölgeyi çok sevdik. Yatırımlarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN