yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Helis More residence projesi

/

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Yeşilbağlar Mahallesi Selvili Sokak No:2 Beyaz Ofis A Blok Pendik/Kartal Email: info@helisyapi.com Telefon: 0 216 306 60 70
Telefon : 0 216 306 60 70
Web : www.helisyapi.com
E-mail : info@helisyapi.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma :

Konut Sayısı : 231 Adet
Arsa Alanı : 6265 m2
Konut Tipleri : 1+0 , 1+1 , 2+1
Metrekare Alanı : 56 - 139 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
PROJE HAKKINDA

İstanbul Kartal’da getirisi yüksek bir yaşam alanı Helis More residence.

Benzersiz Adalar manzarası, hayranlık verici tasarımı ile bölgede standartlarının üzerinde yaşam olanağı sunan Helis More, titizlikle çalışılarak hayata geçirilen ayrıntılarıyla ev ve iş hayatındaki mükemmelliği aynı projede buluşturuyor. Helis More’un ofis-mağaza bölümü, 11.000 m³’lük devasa Atrium’u olan, mimarisi sayesinde iç avluya kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde tasarlanmış 3 katta toplam 52 adet ofis, 6 mağazadan oluşuyor. Atriumun tam ortasından geçen köprü bağlantıları ile ofislere ulaşım kolaylıkla sağlanıyor. İç avlu zemininde, ofis çalışanlarının fazla uzaklaşmadan oturup içecek ve atıştırmalıklar temin edebilecekleri, take-away hizmeti veren, gün ışığı alan mini bir “More Cafe” yer alıyor. Öncelikli olarak yatay ofis olmakla birlikte tüm “Helis More” sakinlerinin kullanımına açık olan modern, şık çizgilerle tasarlanmış, tüm teknolojik altyapıya sahip, ses yalıtım sistemi mevcut olan biri 20, diğer ikisi ise sekizer kişilik toplantı odalarına ek olarak 150 kişilik tiyatro sahnesi ve kokteyl-fuaye alanı ile fark yaratıyor.

Yerden 25 metre yükseklikte açık havada spor keyfi

Helis More’un residence kısmında ise 2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanı, 15 bin metrekarelik otoparkı, her ofis ve daire için ayrılan 7 m2’lik özel depolama alanı, misafirleri için özel tasarlanmış 5 yıldızlı otel konforunda 4 adet süit otel odaları yer alıyor. Spor tutkunları için de tüm detayların düşünüldüğü projenin 6’ncı katında her daim ideal sıcaklıkta yüzme havuzu yer alıyor. Yine aynı katta bulunan tam tur 95 metrelik tartan pistte koşu ya da sağlık yürüyüşü gerçekleştirilebiliyor. Helis More, 200 m2’lik launch alanıyla misafir ağırlamada yeni bir dönem başlatırken, fitness, sauna, buhar odası ve Türk hamamıyla da sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Evinizden uzaklaşmadan işlerinizi yürütebileceğiniz teknolojik altyapıya sahip bireysel çalışma ofisleri ise tüm residence sakinlerinin kullanımına açık. Ayrıca gelirleri bina yönetimine aktarılacak olan kreş sayesinde aidatlar minimalize ediliyor. Tüm bunları ise profesyonel bir yönetim ekibi tarafından organize ediyor. “Her şey manzara değildir” fikrinden yola çıkılarak tasarlanan Helis More, ulaşım açısından da ön plana çıkıyor. Kadıköy-Kartal arası metro ulaşımının yanı sıra Marmaray ve metrobüs aktarması ile Atatürk Havalimanına kadar ulaşılabilen proje, Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marina, hızlı tren istasyonu ve Körfez geçiş köprüsüne olan komşuluk mesafesiyle de hayatı kolaylaştırıyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN