sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Lens İstanbul Projesi

Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal İnşaat, Renium Yapı,Lens yap / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Lens İstanbul Satış Ofisi Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:3 Pendik / İstanbul
Telefon : 444 2 456
Web : www.lensistanbul.com
E-mail : info@lensistanbul.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal İnşaat, Renium Yapı,Lens yap

Konut Sayısı : 1162 konut 85 ticari
Arsa Alanı : 33.000m2
Konut Tipleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Alanı : 45m2-150m2
Teslim Tarihi : Haziran 2018
PROJE HAKKINDA
Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal İnşaat ve Renium Yapı’nın oluşturduğu LENS YAPI tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Lens istanbul projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.
Kurtköy TEKNOPARK bitişiğinde Sabiha Gökçen Havaalanı karşısında mükemmel bir konumda yer alan Lens istanbul, bölgenin lider projesi olarak tanınmaya başladı.

 
Sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan Ortak Girişim, Lens istanbul’u bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor.

 
Yaşam alanlarının merkezinde konumlanan proje, bünyesindeki ticari üniteleri ve AVM’siyle Kurtköy’ün yeni yüzünü oluşturacak.
 

Lens Çarşı’da yer alan semt dükkânları bölge halkının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanırken, mahalle kültürü konsepti de yatırımcılara sunuluyor.
 

Kurtköy’de konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan Lens istanbul, 33.000 m2 arsa üzerinde 1.162 konut ve 85 ticari üniteden oluşuyor.
Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu Lens istanbul’da stüdyo dairelerin haricinde, 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yanı sıra 2+1,3+1 ve 4+1 ‘den oluşan dubleks daire seçenekleri de sunuluyor.
 

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan ferah daireler 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 
Alternatifli ödeme planlarının sunulduğu Lens istanbul’da peşin alımlarda yüzde 8 indirim uygulanırken banka kredili satışlarda 120 aya 0,70 taksit imkânı yer alıyor.
Projede kazancını katlamak isteyenlere vade farksız ödeme planı da sunuluyor. Aynca Lens Yapı bünyesinde; yüzde 15 peşinata 60 ay, yüzde 50 peşinata 36 ay, yüzde 65 peşinata 48 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

 
Proje bitiminde yaklaşık 3.000 kişinin yaşayacağı Lens İstanbul’un mimarisinde Dome Mimarlık imzası bulunuyor.

 
Lens istanbul, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Kurtköy bölgesinde, TEM Otoyolu ve Metro istasyonunun yanı başında yükselen projenin Sabiha Gökçen Havalimanı ve şehir içi ulaşım ağlarına yakın bir noktada yer alması, Lens istanbul’u şehrin gözde projesi hâline getiriyor. İnşa çalışmalarına başlanılan ve yakın bir zamanda lansmanı yapılacak projede teslimler Haziran 2018 ayında yapılacak.
TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN