sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Livza Zeytinburnu Projesi

Tesa Yapı / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Veliefendi Mah. 74. Sok. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon : 0212 477 00 00
Web : http://livza.istanbul/index.html
E-mail : info@livza.istanbul
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Tesa Yapı

Konut Sayısı : 101 konut 8 ticari
Arsa Alanı : 20.000m2
Konut Tipleri : 2+1-3+1-4+1
Metrekare Alanı : 88m2-208m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2019
PROJE HAKKINDA

                                 Livza Zeytinburnu ön talep toplamaya başladı

TESA Yapı’nın LİVZA Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı. Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle ön plana çıkan proje, 65 milyon TL yatırım tutarıyla Zeytinburnu’nun eşsiz lokasyonunda hayat bulacak.

 

TESA Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden TESA Yapı’nın LİVZA Zeytinburnu projesinde, yoğun talep üzerine lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı. Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan proje, 65 milyon TL yatırım tutarıyla hayata geçiriliyor. İstanbul’da ulaşımı en kolay ve merkezi lokasyonlarından birinde konumlanan proje, 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek.

 

Yatırımcısına yüzde 40’a yakın getiri vaat eden LİVZA Zeytinburnu, eşsiz mimarisi ve sosyal donatılarıyla sakinlerine şehrin merkezinde eşsiz bir yaşam sunuyor. Hafriyat çalışmalarına başlanan proje, 2019 Temmuz ayında teslim edilecek. Zeytinburnu lokasyonunda bu çapta büyük bir kentsel dönüşüm projesinin çevredeki diğer kentsel dönüşüm projelerine de ivme kazandırması beklenen LİVZA Zeytinburnu’nun bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi bekleniyor.

.

Özel döşeme sayesinde kirişsiz, ferah iç mekanlar…

15 katlı tek blok, 101 daire ve 8 adet iki katlı ticari alandan oluşan LİVZA Zeytinburnu’nda, daireler 650 bin – 1 milyon 750 bin fiyat aralığında bulunuyor. TESA Yapı, üç ayrı banka ile yapılacak olan garantörlük anlaşmaları ile de özel faiz oranlarıyla satış yapmanın yanı sıra kendi bünyesinde kredili ya da vadeli ödeme seçenekleri sunarak müşterilerine özel ödeme alternatifleri de geliştiriyor.

 

LİVZA Zeytinburnu; ev sahiplerine, proje yapımında kullanılacak inşaat tekniği sayesinde kirişsiz, ferah bir yaşam alanı sunuyor. 1+1 dairelerin olmadığı, tamamen aile konseptiyle hayata geçirilen projede; 2+1 daireler 88 ila 115 metrekare, 3+1 daireler 127 ila 152 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ila 208 metrekare olarak tasarlandı. Projenin satılabilir alanı 15 bin, inşaat alanı ise yaklaşık 20 bin metrekare olarak belirlendi.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN