yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Marka Rezidans ve AVM

Sur Yapı - Hayat Holding / İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. BP Karşısı No: 6/A Nilüfer - Bursa
Telefon : 444 57 87
Web : www.suryapimarka.com.tr
E-mail :
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Sur Yapı - Hayat Holding

Konut Sayısı : 316
Arsa Alanı : 34000
Konut Tipleri : 2+1-3+1
Metrekare Alanı : 145m2-190m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2017
PROJE HAKKINDA

Bursalı yatırımcı ve konut alıcıları çok bilinçli ve vizyoner

Bursa’daki artarak devam eden talepten son derece memnun olduklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas “Bursa’da çok büyük bir projeye imza atıyoruz, bu projemiz içerisinde Bursa’nın bir numarası olacak 75.000 m² kiralanabilir alana sahip büyük bir Alışveriş Merkezi ile 316 lüks rezidans daireden oluşuyor. Gerek Alışveriş Merkezine gelen ulusal ve uluslararası markaların yüksek kiralama talepleri gerekse başarılı konut satışları Bursa’ya olan inancımızı pekiştirdi ve ne kadar doğru bir yatırım kararı verdiğimizi gösterdi.

Bursalı iş adamları ve yatırımcılar Marka Rezidans ve Alışveriş merkezinin sadece Bursa için değil aynı zamanda tüm Marmara bölgesi ile komşu şehirler için büyük bir vizyona sahip olduğunu ve bir çekim merkezi haline geleceğini çok kısa sürede gördü. Bursa’nın yanı sıra İstanbul, Bilecik, Balıkesir, Eskişehir gibi Marmara bölgesi ağırlıklı illerde konut satışı gerçekleşti. Projede bulunan rezidans dairelerimizi ailelerin konforunu düşünerek ferah iç mekanları geniş balkonları ve Uludağ manzaralı olarak tasarladık” dedi.

Son dönemdeki siyasi istikrarın Türkiye’nin ekonomik gelişiminde lokomotif öneme sahip olduğunu da dile getiren Altan Elmas “Konut yatırımı için şu an çok doğru bir zaman… Özellikle yılbaşından itibaren yapılması planlanan asgari ücret artışı ile iş gücünün yoğun olduğu inşaat sektöründe maliyetlere yüzde 12-13 seviyesinde yansıyacak. Dolayısıyla bu maliyet Ocak 2016 itibariyle konut fiyatlarına yansımaya başlayacak” şeklinde konuştu.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN