yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Meydan Ardıçlı Projesi

Özyurtlar- Bahaş A.Ş Ortak Girişimi / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Ardıçlı Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:230 Esenyurt • İstanbul • Türkiye
Telefon : 0850 460 90 70
Web : http://meydanardicli.com.tr/
E-mail : info@meydanardicli.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Özyurtlar- Bahaş A.Ş Ortak Girişimi

Konut Sayısı : 1.700 konut
Arsa Alanı : 70.000m2
Konut Tipleri : 1+0-1+1-2+1-3+1-4+1-5+1
Metrekare Alanı :
Teslim Tarihi : Mayıs 2020
PROJE HAKKINDA

Özyurtlar Holding'in yeni projesi Meydan Ardıçlı'da ön satışlar başladı.

 

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından biri olan Özyurtlar Holding, Bahaş Holding iş birliğiyle Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor. Yılbaşından bu yana bir çok yeni projeye ev sahipliği yapan Özyurtlar Holding, şimdi de Meydan Ardıçlı projesi için ön satışa başladı.

 

Bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atan Özyurtlar Holding, şimdilerde yeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor. Yılbaşından bu yana pek çok yeni projeye ev sahipliği yapan Özyurtlar Holding, şimdi de Bahaş Holding’le iş birliğine gidiyor. Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde inşa edilecek olan Meydan Ardıçlı projesi için ön satışa başlayan Özyurtlar Holding, projenin inşaat çalışmaları için gün sayıyor.

 

70 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan Meydan Ardıçlı projesi, konut ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Bin 700 konutun yer alacağı proje, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı'nın en merkezi caddesinde, Bahçeşehir girişinde ve TEM bağlantı yolu üzerinde yükselecek. Esenyurt’un sosyal kültürel yapısına yön verecek olan Meydan Ardıçlı, yüksek yatırım değeriyle dikkat çekiyor.

 

“Fiyat avantajı, lansman öncesine kadar devam edecek”

Meydan Ardıçlı projesini, Bahaş Holding iş birliğiyle gerçekleştireceklerini söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, projenin Esenyurt’a yeni bir kimlik kazandıracağını, bölgenin sosyo kültürel yapısına yön vereceğini anlattı. Proje için ön satışa başladıklarını anlatan Özyurt, “Projeye daha şimdiden büyük bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Ön satışa yönelik avantajlı fiyatlar lansmana kadar devam edecek” dedi.

 

Merkezi noktalara çok yakın

Esenyurt’un Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Bahçeşehir girişi ve TEM bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Meydan Ardıçlı, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. TEM Otoyolu'na 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu'na 320 metre mesafede yer alan proje, toplu taşıma araçlarıyla dikkat çekiyor. Alışveriş noktalarına çok yakın mesafede yer alan Meydan Ardıçlı, Akbatı AVM’ye 1.2 kilometre, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e ise beş dakika mesafede bulunuyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN