sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

MOD Bahçelievler Projesi

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Yenibosna Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi Öksüz Sokak Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 444 0 872
Web : www.modbahcelievler.com
E-mail : info@modbahcelievler.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş

Konut Sayısı : 84 konut
Arsa Alanı :
Konut Tipleri : 2,5+1-3,5+1-4,5+1
Metrekare Alanı : 163m2-221m2
Teslim Tarihi : Mart 2018
PROJE HAKKINDA

Basın Ekspres Yolu’nun gözde markalı konut projeleri arasında bulunan MOD Bahçelievler, metroya sadece 200 metre mesafede yer alarak sakinlerine önemli bir avantaj sağlıyor. 2018 yılında hizmet vermeye başlayacak olan Ataköy-İkitelli metrosu ile MOD Bahçelievler’den İstanbul’un her noktasına ulaşım sorunsuz olacak.

 

Metroya yakın konumda bulunan markalı konut projeleri, İstanbul’da en çok değer kazanan gayrimenkul projeleri olarak öne çıkıyor. Özellikle son yıllarda hızla değerlenen Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan MOD Bahçelievler ise, metroya 200 metrelik mesafede olmasıyla kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor.

 

MOD Bahçelievler, Basın Ekspres üzerinden halen hizmet vermekte olan Masko metro durağına bağlanan ve 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Ataköy - İkitelli metro hattı üzerinde yer alıyor. 19 dakikada Ataköy’den İkitelli’ye gidecek 13 kilometrelik metro hattının hizmete girmesinin ardından, trafiğe girmeden, sadece raylı sistem kullanarak Mod Bahçelievler’den İstanbul’un her noktasından ulaşım mümkün olacak.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN