yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Moment İstanbul projesi

AC Yapı / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık - Kartal / İSTANBUL
Telefon : 90216 377 82 82
Web : http://www.momentistanbul.com/bize-ulasin
E-mail : info@momentistanbul.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : AC Yapı

Konut Sayısı : 731
Arsa Alanı : 117365
Konut Tipleri : 1+1-1.5+1-2+1-3+1-4+1
Metrekare Alanı : 74---244m2
Teslim Tarihi : Mart 2017
PROJE HAKKINDA

Moment İstanbul’da fırsat zamanı

AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki benzersiz fırsat sunuyor. Dileyenler yüzde 25 prim garantisi fırsatından, dileyenler ise yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL taksit fırsatından yararlanabiliyor.

Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’da benzersiz fırsatlar sunuyor. Dileyenler 30 Kasım’a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim garantisi fırsatından, dileyenler ise AC Yapı finansman desteğiyle yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL taksit fırsatından yararlanabiliyor.

AC Yapı’nın önceki projelerinden Dore Life ile birlikte İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek konut projeleri arasında gösterilen Moment İstanbul Kartal’da yükseliyor. İki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası’ndaki en çarpıcı örneklerinden biri olmaya aday proje, E-5 Karayolu’na doğrudan bağlantılı ve Soğanlık Metro İstasyonu’nun yanı başında bulunuyor.

Panoramik cam cephesiyle muhteşem bir İstanbul ve Adalar manzarası sunan Moment İstanbul, 2,95 metre tavan yüksekliği ile de ferah bir yaşam alanı sağlıyor. İstendiğinde cam kapı ile salondan ayrılabilen mutfak gibi ince düşünülmüş ayrıntılarla hayata geçirilen projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen, fiyatları 319 bin TL’den başlayan toplam 731 adet konut bulunuyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN