yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Nova Suites Eyüp projesi

Kize Yapı Grubu A.Ş / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Çırçır Mahallesi Dönmez Sk. No:5 Eyüp / İSTANBUL
Telefon : 0212 627 95 94
Web : http://www.novasuites.com.tr
E-mail : eyup@novasuites.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Kize Yapı Grubu A.Ş

Konut Sayısı : 70 konut-ticari
Arsa Alanı : 10.000m2
Konut Tipleri : 1+1- 2+1- 3+1- 4+1-5+1
Metrekare Alanı : 55m2-208m2
Teslim Tarihi : Mart 2018
PROJE HAKKINDA

         Nova Suites Eyüp'te Yükseliyor!​

Kize Yapı Grubu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KESKE; “Her yeni olan yeni değildir. Gerçekte yeni olan zaman bakımından,en son gelen değil, Çağın yeniliklerini hayata geçirendir. NOVA SUITES  bu yönüyle sosyal ve kültürel yeniliklere kendini adamış her işini ve her projesini yeni fikirlerin, yeni bakış açılarının, yeni olasılıkların bünyesinde bulunduran bir kurumdur.

 

KİZE YAPI GRUBU A.Ş. olarak 2016'da NOVA SUITES EYÜP projesinin temellerini atmıştır. KİZE YAPI GRUBU A.Ş.'nın yaklaşık inşaat sektöründe 20 yıla varan ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu KİZE YAPI GRUBU A.Ş.; konut ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla bütün yeniliklerin kaynağında üretken ve yenilikçi bir düşünce vardır. Mevcut gelişmelerin üzerinde, daha önceden farkına varılmamış ilişkiler kurabilmek ve bu ilişkileri somutlaştırarak uygulamaya koymak, işte üretken düşüncenin esas temeli de budur.

 

Nova Suites, Eyüp’e modern ve konforlu bir yaşam sunuyor.

KİZE YAPI GRUBU A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KESKE ; NOVA SUITES İstanbul’da örnek bir proje olmaya devam ediyor. Yine İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından biri olan Eyüp'de yükselen Nova Suites, iş ve aile yaşamını bir bütünlük içinde yeniden kurguluyor. Nova Suites, uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak Maslak ve Levent'e yakın konumuyla kentin tam merkezinde yer alıyor. Bir rezidanstan öte, yeni bir yaşam tarzı inşa etmeyi hedefleyen Nova Suites projesi içinde barındığı ticari alanlarla alışveriş keyfini ev sahiplerinin yanıbaşına taşıyor.

 

Proje Hakkında: KİZE YAPI GRUBU A.Ş tarafından inşa edilen Nova Suites Eyüp projesi 8 katlı tek blokta toplamda 70 bağımsızdan meydana geliyor. Projede 13 adet ticari ünite bulunuyor. Daireler bloğun 5 katında yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin bulunduğu Nova Suites Eyüp projesinde dairelerin alanları 55 ile 208 metrekare arasında değişiyor. Proje, 10 bin metrekare inşaat alanına sahip.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN