yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Oryapark İstanbul projesi

Oryataş İnşaat /

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Küçüksu Cad. No:60 Ümraniye/İstanbul
Telefon : 0216 632 88 38
Web : www.oryapark.com
E-mail : sales@oryapark.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Oryataş İnşaat

Konut Sayısı : 526
Arsa Alanı : 36000 m2
Konut Tipleri : 1+1--2+1--3+1--4+1
Metrekare Alanı : 82 - 238 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
PROJE HAKKINDA

ORYAPARK İstanbul dan Mükemmeli Sunan Kampanya !

Oryataş İnşaat ın Ümraniye Küçüksu caddesi üzerinde yer alan ve kendi arazisinde hayata geçirdiği ORYAPARK İstanbul projesinde Kasım ayına özel bir kampanya planlandı.

Gülümseyin, bugün hayat size mükemmeli sunuyor...

ORYAPARK İstanbul, 526 dairelik, 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı Crown Plaza Otel’den oluşuyor.

Küçüksu Caddesi’ndeki konumuyla İstanbul’un ana arterlerinin üstünde, köprülere, havalimanına, toplu taşıma araçlarına çok yakın mesafede yer alan; Tüm dairelerden panoramik bakış açısı sunan, yanı başındaki kent ormanı, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitlenen daire seçenekleri ile ORYAPARK Rezidans göz dolduruyor.

ORYAPARK Avenue de hayat başladı....

ORYAPARK İstanbul içerisinde yer alan Avenue de; Bodrum Mantı, Eco Clean,Eczane, Jolly Tur, Migros, Mehmet Tatlı Kuaför, Özgür Şef, Teb, Starbucks gibi, pek çok marka hizmet vermeye başladı.

Projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da yaratılıyor. İçerisinde açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, home theatre, özel yemek odaları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları otoparklara kadar her şey düşünüldü.

2016'da teslim edilecek daireler, 0 faiz imkanıyla!..

Teslim tarihi; Aralık 2016 olarak planlanan ve Örnek daireleri ile seçme imkanı sunulan ORYAPARK Rezidans ta, Kasım ayına özel sadece \% 10 peşinat ve 60 aya varan sıfır faiz imkanları ile daire sahibi olmak mümkün..

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN