sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Park Yaşam Ataşehir

İZKA İnşaat -Gültekinler İnşaat / İzmir

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Caher Dudayev Bulvarı No:29 (Kent Ocakbaşı Restaurant yanı) Mavişehir Karşıyaka / İzmir
Telefon : 444 3 893
Web : http://www.parkyasamatasehir.com
E-mail : info@parkyasamatasehir.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : İZKA İnşaat -Gültekinler İnşaat

Konut Sayısı : 877
Arsa Alanı : 5200
Konut Tipleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Alanı : 50m2 -200 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2017
PROJE HAKKINDA

                           PARK YAŞAM ATAŞEHİR’DE DEV İŞBİRLİĞİ

Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken İZKA İnşaat, yeni projesiyle yeni bir hayata merhaba demek isteyenleri buluşturacak.

Türkiye’de dikkat çeken projelere imza atan, mimari ve peyzaj tasarımları, çevre dostu yapıları ve yarattığı yaşanılabilir alanları ile herkesin hayalindeki konutların markası haline gelen İZKA İnşaat, proje ortağı Gültekinler İnşaat ile yeni bir yaşamın kapılarını İzmir Çiğli’de aralıyor. Çiğli Ataşehir’de hayata geçen Park Yaşam Ataşehir projesi farklılığını ortaya koyarken, yatırımcısının da yüzünü güldürecek. Doğa ile iç içe bir yaşam sunan proje, ilkleri de içerisinde barındırıyor.

Merkezi konum

Park Yaşam Ataşehir’in eşsiz konumuyla diğer projelerden ayrıldığını belirten İZKA Yönetim Kurulu Başkanı Azat Yeşil, “ Son yıllarda artan nüfus, şehir yaşamında konumun önemini ön plana çıkardı. Biz de bunu dikkate alarak şehrin merkezinde, şehrin stresinden uzak bir yaşamı amaçladık ve projemizi avantajlı bir konumda hayata geçirdik. Park Yaşam Ataşehir, metro istasyonuna 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde, bölgenin 650 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra özel okulların ve alışveriş merkezlerinin yanı başında yer alıyor” ifadelerini kullandı.

Örnek daire hazır

İzmir’de özgün bir tasarım yaptıklarını dile getiren Yeşil, “ Projemiz 859 daire ve 18 adet villa olmak üzere toplam 877 konuttan oluşuyor. Leed sertifikasına aday olan yeşil proje Park Yaşam Ataşehir ‘in hayata geçirilmesinde teknik, bilimsel ve çevresel anlamda uluslararası düzenlemelere dikkat ederek natürel tarzda bir satış ofisi ve modern bir örnek daire oluşturduk. Projemizin satış ofisinde kullanılan malzemeler doğal yaşama uygun olarak tasarlandı. Ahşap ağırlıklı konseptin hakim olduğu proje ofisimiz, antik çağdan yetmişli seksenli yıllara kadar uzanan bir tasarım çizgisi taşıyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN