Parktepe Evleri

Loading...
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Beytepe Mahallesi Küme Evleri No: 275 Beytepe / Çankaya - ANKARA
Telefon : 0312 474 00 11
Fax : 0312 474 00 56
Web : http://www.parktepe.com.tr
E-mail : info@parktepe.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Konut Sayısı: 89 Adet
Arsa Alanı: 10.285 m²
Konut Tipleri: 2+1, 4+1 , 5+1
Metrekare Alanı: 171,82 m²- 316 m2
Teslim Tarihi: Mayıs 2016

Proje Hakkında

Parktepe Evleri

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Beytepe'de, şehrin gürültü ve kalabalığından uzakta,doğayla iç içe bir şekilde konumlandırılmış olan Parktepe Evleri arazi eğimi nedeniyle hiçbir zaman sahip olduğu manzaranın kapanması söz konusu olmayan bir konumdadır.

Parktepe modern tasarım anlayışının etkileriyle tasarlanırken; konumunun getirdiği tüm avantajlar dikkate alınarak planlandı. Bu nedenle Parktepe’de her daire güneşe dönük ve her daire sahip olduğu manzarayı kesintisiz izliyor.

Toplam 10.285 m² arazi üzerinde konumlanan Parktepe’de 2 adet 20 katlı bina yükseliyor. Bu dikey yapılanma sayesinde rekreasyon alanı projenin yaklaşık olarak %70’ini kaplıyor. Üstelik ada parsel olarak iki bulvarın kesişme noktasında yükselen Parktepe, caddeden 7 metrelik yeşil bir bant ile ayrılıyor.

Böylece şehrin betonarme yapılanması bir kenara; Parktepe’de ağaçlar, sosyal donatılar ve minik yürüyüş yolları ile her zaman ferah bir nefes almak mümkün

Parktepe’nin tüm daireleri modern hayatın gerekliliklerinden ilham alınarak tasarlandığı için; en önemli özellikler dairelerde karşımıza çıkıyor.

Parktepe’nin en küçük daireleri olan 2+1 daireler 171,82 m² yaşam alanı sunuyor. Açık sistemlerle tasarlanan yaşam alanları açık mutfak gibi detaylarla şekillendirilirken; bir yandan da bu açık yapıyı kapatmak isteyen sakinler için olanaklar sunuyor.


Vaziyet Planı

Bu proje ile ilgili bilgi almak istiyorum

Benzer Projeler

Sizde bir yorum yazın

 
Barış Mahallesi Samsun Cad. Kır Sokak NO:5 Uyum Evleri A1 Blok Daire:1 Beylikdüzü / İSTANBUL

Created by Nette Interactive