sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Pırlanta Göztepe

Erkan İnşaat /

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : SATIŞ OFİSİ Fikirtepe Mah. Hızırbey Cad. No.155 Göztepe/Kadıköy, İSTANBUL
Telefon : 444 73 57
Web : www.pirlantagoztepe.com/iletisim
E-mail : info@pirlantagoztepe.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Erkan İnşaat

Konut Sayısı : 446
Arsa Alanı : 93,678m2
Konut Tipleri : 1+1,2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Metrekare Alanı : 66m2-290m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2017
PROJE HAKKINDA

Göztepe’nin En Yaşanılası Daireleri

Pırlanta Göztepe, Projesi, 8 bin 774 metrekare arsa alanına, 93 bin 678 metrekare inşaat alanına sahip ve 20, 22, 24 katlı 3 bloktan oluşuyor. 95 bin metrekare alana sahip Pırlanta Göztepe’de 1+1’den 5+1’e kadar, brüt 66 ila 290 metrekare arasında 446 konut bulunuyor. Ayrıca 34 mağazalık modern bir çarşı, geniş yeşil alanlar ve 750 araçlık kapalı otopark alanı da yine projede yer alıyor. Sosyal yaşam alanlarının özenle tasarlandığı proje, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlardan oluşan geniş bir yaşam alanı sunuyor.

 

Balkon Keyfi Geri Dönüyor

Pırlanta Göztepe’nin en önemli özelliklerinden birini ise, yıllardır özlenen bir balkon keyfini de yeniden sunması. Proje; her daireyi tamamen saran balkonları ve ferah kat bahçeleri ile de diğer projelerden ayrılıyor. Bunun yanı sıra Pırlanta Göztepe, daire içlerinde kullanılan malzemenin kalitesiyle de dikkat çekiyor. Parkeden, mutfak ekipmanına, banyodan portmantoya kadar kullanılan her ürün, özenle seçilmiş ve birinci sınıf kalitesiyle öne çıkıyor.

 

Hayatın Tam Ortasında

Tasarımı Çamoğlu Mimarlık’a ait Pırlanta Göztepe Projesi, Okan Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile çevrili bir konumda. Bağdat Caddesi, minibüs caddesi, metrobüs, Ünalan Metro Durağı, Göztepe Metro Durağı, Kadıköy Vapur İskeleleri, Kadıköy Metro Durağı, Marmaray, Şükrü Saraçoğlu Stadı, Pırlanta Göztepe’den dakikalar içinde ulaşılabilen yerler arasında bulunuyor.

 

 

Eğitim, Sağlık ve Alışveriş Merkezlerinin Yanı Başında

Pırlanta Göztepe, konumu itibariyle Anadolu Yakası’nın en önemli eğitim, sağlık ve yaşam alanlarının da hemen yanı başında bulunuyor. Pırlanta Göztepe’den hemen ulaşılabilen merkezler arasında; Marmara Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Okan Üniversitesi MYO, Doğuş Üniversitesi, Atatürk Fen Lisesi, Fenerbahçe Anadolu Lisesi, İstek Özel Acıbadem Lisesi; Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Central Hospital, Özel Göztepe Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Universal Hastanesi, Tepe Nautilus AVM, Akasya AVM, Optimum AVM ve Palladium AVM yer alıyor.

 

Her Bütçeye Uygun Ödeme Planı

Pırlanta Göztepe metrekare birim fiyatı olarak 7 bin TL başlangıç fiyatı olarak belirlenmiş durumda. Fiyatlar ise 540 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel bir uygulamayla liste fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim bulunan Pırlanta Göztepe projesinden konut almak isteyenler için her bütçeye uygun ödeme planları da sunuluyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN