yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Piyalepaşa İstanbul projesi

Piyalepaşa Gayrimenkul /

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Satış Ofisi İstiklal Mah. Piyalepasa Bulvarı 20/1A Beyoğlu İstanbul 0 850 622 04 04 - 0 212 212 04 04
Telefon : 0 212 212 04 04
Web : www.piyalepasa.com.tr
E-mail : info@piyalepasa.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Piyalepaşa Gayrimenkul

Konut Sayısı : 760
Arsa Alanı : 82000
Konut Tipleri : 1+0-1+1-2+1-3+1-4+1
Metrekare Alanı : 55m² 207m²
Teslim Tarihi : Ocak 2018
PROJE HAKKINDA

Piyalepaşa İstanbul projesi

İstanbul’un en eski ve en değerli semtlerinden Beyoğlu’nda, Polat tecrübesi ve güvencesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul; Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde yaşanan süreç ve hedefler, 11 Kasım 2015 Çarşamba günü Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ve projenin mimarı iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda paylaşıldı. 2015 ve 2016 satış hedeflerinin açıklandığı basın toplantısında, satış kampanyası kapsamında hazırlanan reklam filminin de ilk gösterimi yapıldı. Projeyle ilgili gelişmelerin paylaşıldığı toplantıda; ayrıca proje ile birlikte yürütülen bölgenin tarihi ve kültürel önemine dikkat çekmeyi amaçlayan, kitap ve sergi projeleri hakkında bilgi verildi.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, kentsel dönüşüm çalışmaları ve proje hakkındaki görüşlerini aktardığı konuşmasında şunları söyledi: Bugün biz üç ayrı heyecanı aynı anda yaşıyoruz. Biliyorsunuz projemizi ilk Mipim’de sizlerin de katılımı ile görücüye çıkarmıştık. Şimdiyse Türkiye lansmanı için yine bir aradayız. İkinci heyecanımızın sebebi; satış ofisimizin açılışını bugün gerçekleştiriyoruz. Son olarak ise beraber izlediğimiz reklam filmimiz bugün yayına girecek. Büyük reklam kampanyamızın da startını bugün veriyoruz. Piyalepaşa İstanbul, hem Türkiye’de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi hem de grubumuzun en büyük gayrimenkul projesi. Bu projemiz için grubumuzun prestij projesi diyebiliriz. Biz bu projeyi önce bulunduğu bölge ve sonra sektöre örnek olması için en iyi şekilde yapmak için büyük bir özen ve emek gösteriyoruz” dedi.

İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda bir semt: “Piyalepaşa İstanbul

Beyoğlu’nun merkezinde 800 milyon dolarlık yatırımla, 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul’un en önemli özelliklerinden biri; konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşan bir karma kullanım projesi olarak tasarlanması. Yaşam, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Piyalepaşa İstanbul’da 55 m²’den 207 m²’ye, stüdyodan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 daire ve 190 rezidans yer alıyor. Projenin en önemli avantajları arasında yer alan 4 katlı, 3 bin 900 araçlık otoparkı ise, yaşam alanlarının en büyük sorununa çözüm üretiyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN