sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Propa Plus Residences Projesi

Propa İnşaat / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Kore Şehitleri Cd. Propa Plaza No:4 Kat:9 Zincirlikuyu / İSTANBUL
Telefon : 0212 347 02 89
Web : http://www.propa.com.tr
E-mail : info@propa.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Propa İnşaat

Konut Sayısı : 38 adet
Arsa Alanı :
Konut Tipleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Alanı : 69m2- 156m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
PROJE HAKKINDA

Propa Plus Residences Zincirlikuyu.

Gayrimenkul sektöründe 43 yılda onlarca projeye imza atan Propa İnşaat, prestijli projeleri ile şehre değer katmaya devam ediyor. İstanbul’un iş ve yaşam merkezi olan Zincirlikuyu’daki yatırımlarını yeni rezidans projesi ile sürdüren şirket, “Propa Plus Residences”ı lansmana özel fiyat ve vade koşullarıyla satışa sundu.

Tam 43 yıldır inşaat sektöründe fark yaratan projelere imza atan Propa İnşaat’ın son dönemde Zincirlikuyu’da gerçekleştirdiği dördüncü butik projesi “Propa Plus Residence” kısa bir süre için lansmana özel fiyat ve ödeme koşulları ile satışa sunuldu. İstanbul’un tam kalbi, Kore Şehitleri Caddesi’nde yükselmeye başlayan projenin yatırım maliyeti 60 milyon lira olarak gerçekleşecek.

 

İster ev, ister ofis, istenirse de homeoffice olarak kullanılmaya uygun olarak tasarlanan Propa Plus Residences’da, 38 lüks rezidans yer alıyor. Hayatı kolaylaştıracak pek çok özellikle donatılan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut. Dairelerin büyüklükleri ise 69 ile 156 metrekare arasında değişiyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN