sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Route İstanbul Projesi

Özyazıcı İnşaat / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, E-5 Yan Yol, No: 6 Bakırköy/İstanbul/Türkiye
Telefon : 0212 465 0 555
Web : www.routeistanbul.com.tr
E-mail : info@routeistanbul.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Özyazıcı İnşaat

Konut Sayısı : 302 rezidans 20 ticari ünite
Arsa Alanı : 0m2
Konut Tipleri : 1+1-2+1
Metrekare Alanı : 75,70m2-120,10m2
Teslim Tarihi : Eylül 2018
PROJE HAKKINDA

 

                    Route Istanbul'da Avantajli Fiyatlarla Ön Talep Toplanıyor.

 

İstanbul’un hızla değer kazanan bölgeleri arasında öne çıkan Ataköy’ün en yeni projesi Route İstanbul’da ön talep dönemi başladı. Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla fiyatları ekonomik seviyelerde tutulan proje ile Ataköy’de yatırım için benzersiz bir fiyat avantajı sunuluyor.

 

Şehrin en nezih yerleşim alanlarından Ataköy’de, E-5 Otoyolu’nun bitişiğinde konumlandırılan Route İstanbul, inşaat sektörünün köklü şirketlerinden Özyazıcı İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

 

YATIRIMCININ YENİ ADRESİ ATAKÖY OLUYOR

 

Son dönemde İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgeleri arasında yükselen E–5 Otoyolu’nun Ataköy aksı bir çok proje ile gelişirken, gayrimenkul yatırımcılarının da yeni adresi haline geldi.

 

Ataköy’ün en yeni projesi Route İstanbul da E-5’in hemen bitişiğinde son derece değerli bir noktada yükseliyor.

 

Özyazıcı İnşaat, yatırımcıların uzun zamandır takip ettiği projeyi ön talep dönemine özel olarak bölgenin altında fiyatlarla satışa sunuyor. Teslim ettiği tüm projelerde yatırımcısına kazanç sağlayan Özyazıcı İnşaat, Route İstanbul’da da şimdiden prim vaat ediyor.

 

METREKARESİ 7.500 TL’DEN SATIŞA SUNULUYOR

 

302 rezidans daire ile 20 ticari üniteden oluşan Route İstanbul’da ön talep dönemine özel olarak dairelerin metrekaresi 7.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede uygulanan KDV oranının yüzde 1 olması da yatırımcıya fiyatı daha ekonomik oranlarda sunmaya imkan sağlıyor.

 

Yüksek yatırım potansiyeline sahip bir noktada konumlandırılan proje, Atatürk Havalimanı’nın, İFM ve CNR Expo Fuar merkezleri, Dünya Ticaret Merkezi ile Kültür Üniversitesi’nin yanı başında yer alıyor.

 

TÜM DAİRELER GENİŞ BALKONA SAHİP

 

1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Route İstanbul’da tüm daireler geniş balkonlara sahip. Rezidans dairelerde 10 metrekare ile 26 metrekare arasında değişen balkonlar yer alıyor.

 

Projede 1+1 daireler 75,70 metrekare, 2+1 daireler ise 120,10 metrekare.

 

Ataköy bölgesinde prestijin sembolü olarak konumlanacak Route İstanbul’da teslimler ise 2018’in Eylül ayında yapılması planlanıyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN