sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

yooistanbul projesi

Say Yapi Teknoloji / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Adres:Kardelen Sokak No: 10 34340 Ortaköy-Beşiktaş/İstanbul
Telefon : 444 17 13
Web : http://www.yooistanbul.com
E-mail : info@yooistanbul.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Say Yapi Teknoloji

Konut Sayısı : 120 Adet
Arsa Alanı : 22000 m2
Konut Tipleri : 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Metrekare Alanı : 120m2 - 1000 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
PROJE HAKKINDA

Say Yapı yooistanbul projesi.

Bir Digicom Grup şirketi olan ve 2005 yılında kurulan Say Yapı Teknoloji, boğaz ve doğa manzaralı “yooistanbul” projesiyle son derece lüks ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. İstanbul’un tam kalbinde; ‘Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu’ üçgeninin tam merkezinde inşa edilen ve gayrimenkul sektöründe fark yaratan ‘yoostanbul’ projesi tüm lüks ve konforüstü detayları ile fuar ziyaretçileriyle buluşuyor.

Hem kazançlı hem de lüks bir yaşamı isteyenlerin tercihi olan yooistanbul’da, 22 bin metrekarelik alan üzerinde 11 blok yer alıyor. Eşsiz Boğaz manzarasını kucaklayan proje ayrıca doğa ile iç içe bir yaşamı da beraberinde getiriyor. Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu üçgeninin tam merkezinde yer alan projenin yüzde 80’i yeşil alandan oluşuyor.

‘yooistanbul’ projesi dünyaca ünlü tasarımcı Phillipe Starck’ın estetik ve işlevsellik anlayışını yansıtan rezidansları, çarpıcı detaylar ile ayrışan özel lobisi, club house’u, spası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk kulübü, fitness merkezi, yoga odaları, yürüyüş alanları ve geniş bahçeleriyle ayrıcalıklı bir yaşam arayanların adresi olacak.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN