yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sea Homes Paşalimanı

homes / İzmir

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Ardıç Mahallesi 5420 Sokak SEA HOMES Paşalimanı/Çeşme İZMİR
Telefon : 0 232 717 12 12
Web : www.seahomespasalimani.com
E-mail : info@seahomespasalimani.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : homes

Konut Sayısı : 36 Konut
Arsa Alanı :
Konut Tipleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Alanı : 35m2--250m2
Teslim Tarihi : Haziran 2016
PROJE HAKKINDA

Alman gayrimenkul devi HOMES, Çeşme’yi yatırım üssü yapacak

 

Alman gayrimenkul sektöründeki tecrübelerini Türkiye pazarına taşıyan HOMES, 200 milyon euroluk yatırım planıyla Çeşme’nin en iddialı projelerine imza atacak. Paşalimanı Koyu’nda yer alan ilk projesi SEA HOMES’un ardından yeni yatırımlar için düğmeye basan HOMES, kısa ve orta vadede Çeşme’nin çehresini değiştirecek.

 

Almanya’da gerçekleştirdiği nitelikli konut projeleriyle tanınan gayrimenkul devi HOMES, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaparak, yatırımlarını başlatıyor. Türk gayrimenkul sektörüne 200 milyon euro yatırım yapmayı planlayan HOMES, ilk projesini Ege’nin en güzel koylarından biri olan Çeşme Paşalimanı’nda tamamlıyor. 30 milyon euro yatırım ile gerçekleştirdiği SEA HOMES projesini Haziran ayında teslim etmeyi planlayan gayrimenkul devi firma, Çeşme’deki yatırımlarına da devam edecek. Çeşme’nin en gözde bölgelerinde ilgilendikleri iki tane proje alanı bulunduğunu söyleyen HOMES Şirketinin Kurucusu Türk Girişimci Erkin Köksal, Çeşme’de otel ve rezidans projesi gerçekleştireceklerini belirtti. Alaçatı’da da restoran ve plaj yatırımını kapsayan turizm kompleksi inşa etmeyi planladıklarının altını çizen Köksal, her iki proje alanı için de Ar-Ge ve fizibilite çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Köksal, “Bu alanların imar mevzuatı açısından yasal izinleri ile ilgili de yoğun bir çalışma içindeyiz. Bu projelerdeki yatırım tutarı yaptığımız ön fizibiliteler neticesinde, 150 milyon ile 200 milyon euro aralığında olacaktır. Dünyaca ünlü bir yabancı marka işletmesini getirmeyi planladığımız yeni yatırımımız yaklaşık 150 milyon Euro tutarında olacaktır” açıklamasını yaptı.

 

Yabancı yatırımcılar Türkiye pazarını riskli buluyor

Alman gayrimenkul pazarında onlarca nitelikli projeye imza atmış bir yatırımcı olarak Türk gayrimenkul pazarında da lider olmak istediklerinin altını çizen Erkin Köksal, projelerinde ortaklığa sıcak bakmadıklarını ancak yabancı yatırımcılar ile yakın ve yoğun bir temas halinde olduklarını vurguladı. Bazı projelerinde finans kaynaklarını yurt dışı yatırımcılardan tercih edebildiklerini söyleyen Köksal, “Türkiye’nin özellikle son zamanlarda yaşamış olduğu gerek politik gerekse de sosyo- ekonomik iniş çıkışları yüzünden yabancı yatırımcılar Türkiye’de yatırım gerçekleştirmeyi riskli buluyorlar. Ancak biz HOMES olarak, tüm riskleri değerlendirip gerekli ön çalışmaları ve hazırlıkları tamamladık” diye konuştu.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN