Sinpaş Bursa Modern

Sinpaş GYO /

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Eski Yalova Yolu 6. km Ottomanors Mh. 12. Köşk Bursa Modern - Demirtaş / Bursa
Telefon : (0224) 257 13 63(PBX)
Web : -
E-mail : bursamodern@sinpasgyo.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Sinpaş GYO

Konut Sayısı :
Arsa Alanı :
Konut Tipleri :
Metrekare Alanı :
Teslim Tarihi : -
PROJE HAKKINDA
Arazi Konum : Demirtaş / Bursa'da 162.509 m2 üzerinde

Bursa'da bir Avrupa projesi...

Köklü bir geçmişe sahip Bursa'da, Bursa MODERN'le hayatın tüm renklerini sizin için yeniden yorumladı.

Suyla doğan bir medeniyetin kıyısında yükselen göl ve park manzaralı yalılar, zirvede yaşamayı sevenlerin tercihi olan residencelar Avrupai bir yaşamı sunuyor sizlere.

Bazen evinizin önünde iskeleye bağlı misafirperver bir sandal, bazen de Marin Kulupte sizi bekleyen eşsiz bir keyif gününüzü renklendiriyor.26.000 m2'lik Bursa MODERN gölü etrafında konumlanmış, Park Konakları, zirvede yaşamaktan hoşlananların tercihi Kemer Residencelar ve gökyüzüne dokunurcasına uzanan dairesel formuyla 24 katlı yüksekliğe sahip Gök kuleler, Türk Konağının modern bir yorumu olan Asmalı yalılar, Türk evi ile 19. yy. sonlarında gelişen neo-klasik Osmanlı yalılarının modern bir yorumu olan Yalı Köşkleri ve hem göle hem de önündeki devasa parka hakim Park Konakları Avrupai bir mimariye ev sahipliği yapıyor. Artık yaşamınızda yeni bir dönem aralanıyor.

Bursa MODERN projesinin temel unsurlarından biri olan göl, tenis ağırlıklı spor kompleksi, cafe, gölet içi ulaşımın uğrak yeri kayıkhaneler ve rekreasyon alanları, günlük hayatı çeşitlendirip zenginleştiren kentsel tasarımlar. Göletle sosyal tesis arasında planlanan ve site içi sosyalleşmeyi artıracak kent meydanı, toplumsal ilişkileri koparan modern kent yaşamının zaaflarını da yumuşatan önemli bir unsur. Yeşil alanın kuzeyinde yer alan tribünlü iki tenis sahası turnuvalara ev sahipliği yapabilecek kalitede...

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN