yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sky Bahçeşehir Projesi

Sinan Gayrimenkul / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Satış Ofisi Adresi: Bahçeşehir  2. Kısım Mah. Şelale Cad. Barış Sok. Hillpark Çarşı No:6 Başakşehir  – İstanbul
Telefon : 02126081234
Web : www.skybahcesehir.net
E-mail : info@skybahcesehir.net
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Sinan Gayrimenkul

Konut Sayısı : 194
Arsa Alanı : 13000m2
Konut Tipleri : 2+1-3+1-4+1
Metrekare Alanı : 80m2-150m2
Teslim Tarihi : Eylül 2017
PROJE HAKKINDA

Aileler İçin Tasarlıyoruz

Aile hayatına çok önem verdiklerine vurgu yapan Alrashdan; ‘Projelerimizi tasarlarken ailemizle oturacakmış gibi düşünerek, ailelerin rahat edeceği tüm olanaklara yer veriyoruz. Sabah kahvaltısını güzel bir manzaraya karşı yapmak, çocuklarımızın paten ve kaykay parkurlarında eğlenceli vakit geçirmesi, dev satranç alanımızda turnuvalar düzenlemek, yeni komşular dostlar edinmek, ailemizin güvenli bir projede yaşaması bizim için önemli. Bu yüzden aileler için keyifli bir hayat vaat eden butik projeler yapmayı tercih ediyoruz.’

 

İstanbul’da Ulaşım Rahatlığı Tercih Sebebi

İstanbul’da ulaşımın günden güne zorlaştığına ve bir projenin değerini belirleyen en büyük faktörler arasında ana arterlere yakınlık ve ulaşım rahatlığı olduğuna değinen Alrashdan ‘ Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dakika, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor.’ dedi.

 

Sinan Gayrimenkul’ün ‘Ailenizi Göklere Taşıyın’ sloganıyla hayata geçirdiği son projesi Sky Bahçeşehir, aileler için özel tasarlanmış 116 adet  2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daireden oluşuyor. Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sky Bahçeşehir’deki dairelerin her biri, projenin eşsiz manzarasından üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı.

 

Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu’na 5 dakika, Bahçeşehir Gölet’e 1,5 km,  yapımı devam eden raylı sisteme 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

 

Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi kapsamında; Kapalı yüzme havuzundan çocuk oyun  alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Proje’de; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanından oluşan sosyal imkanlar da bulunuyor. Keyifli bir hayat için her ayrıntının düşünüldüğü Proje, 194 seçkin aileyi bekliyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN