sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tema İstanbul Bahçe Projesi

Mesa, Artaş, Kantur, Akdaş, Öztaş ortaklığı / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Tem Otoyolu, Güney Yan Yol Üzeri Atakent Küçükçekmece / İstanbul
Telefon : 0212 970 00 00
Web : http://www.temaistanbulbahce.com/
E-mail : info@temaistanbulbahce.com
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Mesa, Artaş, Kantur, Akdaş, Öztaş ortaklığı

Konut Sayısı : 363
Arsa Alanı : 338.000m2
Konut Tipleri : 1+1-2+1-3+1-4+1
Metrekare Alanı : 79m2-216m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2019
PROJE HAKKINDA

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’un ayrıcalıklarını 2. Konut Etabı “Bahçe”ye taşıyor. Geniş teras-balkonlu daireleri, yemyeşil bahçe manzaraları ile eşsiz bir yaşam vadeden “Tema İstanbul Bahçe” Etabında 363 konut yer alırken projede lansman dönemine özel dairelerin metrekaresi 5.200 liradan başlıyor.

 

 

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’da oturuma hazır konut fırsatları devam ederken, benzersiz olanakları ile kaliteli bir yaşam vadeden 2. Konut Etabı “Tema İstanbul Bahçe”nin lansmanı satış ofisinde gerçekleştirildi.

 

 

İstanbul’un değerli lokasyonlarından Atakent’te yükselen Tema İstanbul’un “Bahçe” Etabı; estetik mimarisi, geniş teras-balkonlu daireleri, yemyeşil bahçe manzaraları ile eşsiz bir yaşam vadediyor.

 

Atakent’in en gözde projesi olarak konumlanan “Tema İstanbul Bahçe”de; dairelerin metrekaresi lansman dönemine özel 5.200 liradan başlarken projede, büyüklükleri 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 363 daire yer alıyor. Aile odaklı konut projesi özelliğiyle markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Tema İstanbul, ikinci konut etabı “Tema İstanbul Bahçe” ile en yaşanabilir proje özelliğine yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor.

 

 

Toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Türkiye’nin sembol projesi Tema İstanbul’un “Bahçe” Etabı 500 Milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Projede dairelerin teslimleri 30 Haziran 2019 olarak planlanıyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN