sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tepe Aura Projesi

Tepe İnşaat / Ankara

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Sırapınar Mah. Beykoz Cad. No:33/1 Çekmeköy-İSTANBUL
Telefon : 444 46 27
Web : http://www.tepeaura.com/
E-mail : info@tepeinsaat.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Tepe İnşaat

Konut Sayısı : 98 konut
Arsa Alanı : 16.000m2
Konut Tipleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Alanı : 106m2-199m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2019
PROJE HAKKINDA

                      Tepe Aura'da lansman öncesi Fiyatları!

Tepe Aura’da, 160 yıllık meşe ağacının gölgesinde, hikayesiyle tüm masalları gölgede bırakacak yepyeni bir hayat başlıyor. Lansman öncesi satışların başladığı projede fiyatlar 663 bin TL ile 1 milyon 962 bin TL arasında değişiyor. 

 

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tepe İnşaat, Çekmeköy-Ömerli’de yeni bir projeye imza atıyor. Ömerli Sırapınar’da, 3. köprü bağlantısının hemen yanında, her penceresinden yeşilin göründüğü proje villa konforu ve ferahlığını daireye taşıyor.

 

160 yıllık dev meşe ağacının çevresinde konumlanan Tepe Aura şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı ancak şehre ulaşımının da bir o kadar yakın bir konumda yer alıyor. Toplamda 98 konutun yer aldığı Tepe Aura’da fiyatlar 663 bin TL ile 1 milyon 961 bin TL arasında değişiyor.

 

16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3'er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura'da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor.

 

Doğa ile iç içe bir yaşam…

Tepe Aura hakkında bilgi veren Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, “Proje arsasının tam ortasında 160 yıllık dev bir meşe ağacı bulunuyordu. Tüm projeyi bu ağaca göre onun etrafında onun enerjisinden ve dinginliğinden faydalanmak üzere konumlandırdık. 3’er katlı binalarımızın her biri meşe ağacını geçmeyecek şekilde tasarlandı. Evler birinin önünü ve manzarasını kesmiyor ve tüm evler meydandaki meşe ağacına bakıyor. En ince ayrıntısına kadar doğayla iç içe bir yaşam için tasarladığımız Tepe Aura şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı ancak şehre ulaşımın da bir o kadar yakın bir konumda bulunuyor.” dedi.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN