yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

The Mandarins Limited Acıbadem

Selka NSK İnşaat / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Sema Sokak Fikirtepe Mahallesi, 34720 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 6 536
Web : www.themandarins.com.tr
E-mail : info@themandarins.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Selka NSK İnşaat

Konut Sayısı : 461
Arsa Alanı : 15.000
Konut Tipleri : 1+1,2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Metrekare Alanı : 62m2-187m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2018
PROJE HAKKINDA

İstanbul'a hakim eşsiz lokasyonu ve detaylarda fark yaratan özel tasarımıyla yıldız projeler arasında yer alan The Mandarins Limited Acıbadem için ön talep alımları başladı.

 

İstanbul'u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Limited Acıbadem, Acıbadem'de yer alan çok özel lokasyonu, kapanmayan manzarası ve detaylarda farklılaşan benzersiz iç mimari özellikleri ile yenilikçi bir yaşam tarzını hayata geçiriyor. SELKA NSK İNŞAAT tarafından hayata geçirilen The Mandarins Limited Acıbadem için ön talep alımları başladı. Ön talep başvurusu yapanlar, The Mandarins Limited Acıbadem'in örnek dairesini ziyaret etme imkanına da sahip oluyor.

 

Detayların ve özel hizmetlerin yıldız projesi

Tasarım değeri yüksek bir proje olan The Mandarins, özgün mimari tasarımıyla yaşam konforunu zirveye taşıyor. Çağdaş teknolojilerle hayatı kolaylaştıran ve rezidans standartlarının ötesinde özel hizmetleriyle yapı sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandıran The Mandarins Limited Acıbadem, ısıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzundan ekstra ses yalıtımlı duvarlara, elektrikli araç şarj ünitesinden fark yaratan concierge hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çağın mimari anlayışını yenilikçi boyutlarıyla konut sahiplerinin hizmetine sunuyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN