sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Vira İstanbul Projesi

Gül Proje / İstanbul

İletişim Formu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No:31/1 Beylikdüzü/İSTANBUL
Telefon : 444 9 485
Web : www.viraistanbul.com.tr
E-mail : info@viraistanbul.com.tr
PROJE BİLGİLERİ
Yapımcı Firma : Gül Proje

Konut Sayısı : 1156 konut
Arsa Alanı : 92,000M2
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Alanı : 70m2-200m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
PROJE HAKKINDA

                                Vira İstanbul’dan \% 50 kâr garantili konut

2016’yı proje yılı ilan eden ve hayata geçirdiği avantajlı kampanyalar ile satış rekoru kıran ‘Gül Proje’, bu kez de tarihe geçecek bir kampanyaya imza atıyor. ‘Yarını bugünden inşa etme’ vizyonuyla yola çıkan ‘Gül Proje’; Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği ‘Vira İstanbul’da başlattığı kampanyayla yatırımcılarına ‘yüzde 50’ oranında kâr garanti ediyor.

Kampanyaya göre yatırımcılar ‘Vira İstanbul’ projesinden satın aldıkları konutlarda proje teslim gününde en az yüzde 50 kâr elde edebilecek. Proje, teslim aşamasında yüzde 50 kâr oranının altında kalması durumunda ise aradaki farkı, Gül Proje kendi bünyesinden ödemeyi taahhüt ediyor.

Sektöre öncülük eden kampanyaları hayata geçiren ve ev sahibi olmayı kolaylaştıran ‘Gül Proje’den konut satın almak artık hem daha kolay hem de ‘yüzde 50’ daha kârlı hale geliyor. İnşaatı hızla süren ‘Vira İstanbul’, yatırımcılar tarafından Beylikdüzü’nün en cazip projesi olarak gösteriliyor.

 

Daire fiyatları 264 bin TL’den başlıyor

Vira İstanbul projesinde hayata geçirilen yüzde 50 kâr garantili konut satışları ödeme kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen yatırımcılar ‘Vira İstanbul’da ev sahibi olmak kiracı olmaktan daha kolay’ sloganıyla lanse edilen kampanyadan da faydalanabiliyor.

Bu kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 15 indirim ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin de sunulduğu kampanya, yıl sonuna kadar geçerli olacak. ‘Vira İstanbul'da daire fiyatları ise 264 bin TL’den başlıyor.

Toplam 1.156 konut ve 39 ticari birime ev sahipliği yapan ‘Vira İstanbul, 92 bin m2 büyüklüğündeki bir arazi içerisinde hayata geçiyor. Toplam 17 bloktan oluşan ‘Vira İstanbul’, 70- 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor.

Sakinlerine hareketli ve geniş sosyal imkanlar sunan ‘Vira İstanbul’da arazinin 74 bin 500 metrekaresi yani yüzde 81'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Projede yer alan konutların yüzde 60'ı ise ikinci kattan itibaren deniz görüyor. Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda spor donatıları yer alırken birçok eğitim kurumuna da yakın konumuyla da dikkat çekiyor. ‘Vira İstanbul’, E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor.

TEKNİK ŞARTNAME
PROJE ÖZELLİKLERİ

İLGİLİ HABERLER

Firmanın Diğer Projeleri
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN