yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Banyo dekorasyonunda gri beyaz trendi!

Banyo dekorasyonunda gri beyaz trendi!
13 Kasım 2017 11:46 Yorum yaz Çıktı al
Banyoların klasiği beyaz, gerek sade ve temiz gerekse dingin ve huzurlu bir banyo tasarımı için en vazgeçilmez renkler arasında yerini alıyor. Birçok renk ile kombine edilebilen beyazın gri renk ile olan uyumu, tüm dünyadaki banyo trendlerine yön verir oldu.

Günümüzde birçoğumuz yaşam alanlarımızda kullandığımız renkleri özenle seçiyoruz. Çünkü biliyoruz ki renklerin psikolojimiz üzerinde çok büyük etkisi var. Beyaz renk, mekanlara ferahlık ve derinlik katıp kişiye huzur verirken, gri renk asilliğiyle gösterişli bir duruş sergiliyor. ISVEA markasının dünyaca ünlü tasarımcısı Ettore Giardano, son dönemin dekorasyon trendi olan gri beyaz banyoları anlattı.

 

Her renk aksesuara uyum sağlayan gri beyaz banyolar

Siyah kadar koyu olmayan ve böylece beyazla daha yumuşak bir birlikteliğin ortaya çıkmasını sağlayan gri sayesinde şık, sade ve temiz görünümlü dekorasyonlara imza atmak mümkün. Gri ve beyazla kullanılabilecek o kadar çok renk var ki, bu sayede banyoda birbirinden farklı yüzlerce çeşit aksesuar kullanılabilir.

ISVEA, ISVEA banyo, Banyo dekorasyonunda gri beyaz trendi, ISVEA sistemay sahne, ISVEA sistemay, emlak, gayrimenkul, konut, banyo ürünleri,

Bu banyoda ahşap, tablo ve çiçek kullanılabilir

Gri beyaz banyolara her renk uyum sağlayacağı gibi, ahşap ve doğal malzemeler de tereddütsüz kullanılabilir. Ahşap ya da hasır eşyalara yer vermek banyoya sıcaklık katar. Son dönemin banyo modası bitkiler ya da renkli duvar tablolarından da rahatlıkla yararlanılabilir.

 

Grinin onlarca tonu var, seçenek çok

Grinin banyo için ideal renklerden biri olmasının başlıca nedenlerinden biri, açık duman renginden metalik koyu griye uzanan farklı gri tonları ile pek çok kombinasyon şansının olmasıdır. Ortaya çıkan kontrast gözü yormadan banyoya derinlik ve hareket katacaktır.

 

Beyaz ve gri şans ve tasarruftur

İkinci olarak beyaz ve grinin uyumu büyük bir avantajdır. Banyoda rahatça beyaz mobilya ve gri seramik kullanılabilir. Beyaz ve gri yan yana oldukça ideal bir fon rengi oluşturur. Böylece yıllar içerisinde banyoda çeşitli renkte aksesuarlar deneyerek yeni banyolar oluşturulabilir. Beyaz ve gri banyoda yenilik yapmak isteyenler için her zaman büyük bir şans ve tasarruf örneğidir.

ISVEA Sistema soft, ISVEA Sistema soft resimler, ISVEA Sistema soft görsel, banyo ürünleri,

Parlak ve metal yüzeyler ile ışıltılı banyolar

Gri ve beyaz birlikteliği dekorasyonda mesafeli bir görüntü verebilir. Ancak temizliğin ve steril bir görünümün önem kazandığı banyolarda bu ikili olumlu sonuçlar doğurur. Küçük banyolarda koyu rengin yani gri rengin zeminde, beyazınsa duvarlarda kullanılması daha avantajlıdır. Banyoda parlak ve metal yüzeylere yer vererek gri beyaz bir banyoda ışıltıyı artırmak da mümkün.

 

www.isveabagno.it

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN SEKTÖRDEN HABERLERİ

Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN