yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Doğanın renkleriyle banyolar daha şık!

Doğanın renkleriyle banyolar daha şık!
07 Kasım 2016 10:59 Yorum yaz Çıktı al
Mermer ve doğal taşların orijinal renk ve çizgilerini banyolara taşıyan Tureks Stone, şık ve doğal görünümlü banyolar yaratıyor.

Tureks Stone'un banyolara görsel zenginlik ve estetik kazandıran koleksiyonları doğanın tüm renklerini barındırıyor. Koyu ve açık renk tonlarından karma renklere kadar geniş bir renk skalasında orijinal tasarımlar sunan Tureks Stone, banyo büyüklüklerine uygun ebatlarıyla en ideal çözümleri sunuyor.

 

Doğal desen, form ve ebat çeşitliliği

Özel kesim yekpare mermer plakalardan farklı geometrik form ve desenlere kadar sınırsız seçenekler sunan Tureks Stone, banyolara kattığı derinlik ve doğal dekoratif görünümle fark yaratıyor.

 

Doğal taşların türüne göre alacalı tonlar, ebruli desenler, geçişli tonlar, karma renkler, doğal lekeli formlar, sade ve yalın çizgiler, kabartmalı tonlar, yakın tonların geçişkenliği, kontrast renk kombinasyonları ve mozaik formlara sahip olan Tureks Stone koleksiyonları, orijinal tasarım anlayışını banyolara başarıyla yansıtıyor.

 

 

Tureks Stone - 1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80'in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye'nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone'un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme