yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

FLAŞ: AYDINLI GRUP’TAN AÇIKLAMA!

FLAŞ: AYDINLI GRUP’TAN AÇIKLAMA!
22 Ağustos 2016 16:30 Yorum yaz Çıktı al
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı’nın gözaltına alındığı Aydınlı Grup’tan yazılı bir açıklama yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı’nın babası, Aydınlı Grup kurucusu ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Şevki Kavurmacı imzasıyla yapılan yazılı açıklamada şimdiye kadar konuyla ilgili basında çıkan haberlere yanıt verildi.

 

“İşimizin başındayız”

Açıklamada soruşturma sürecinde olanlar anlatılırken Ömer Faruk Kavurmacı’nın TUSKON Genel Kurulu’nda Rızanur Meral’in konuşmasını alkışlamadığı, FETÖ Lideri Fethullah Gülen’in kitaplarının Ömer Faruk Kavurmacı’nın ofisinde değil, Aydınlı Grup çalışanlarından birinin kişisel dolabından çıktığı bu çalışanın gözaltına alındığını ve Aydınlı Grup’la ilişiğinin kesildiği özellikle vurgulanırken “Bu gibi iddialar için lütfen bizimle temasa geçin. Aydınlı Grup olarak her zaman seçilmiş cumhurbaşkanı ve hükümetin yanındayız. İşimizin başındayız, Türkiye için üretmeye devam ediyoruz” denildi.

 

İşte o açıklama!

Söz konusu açıklama şöyle:

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme