yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Onat'tan Başkent'e alçı fabrikası

Onat'tan Başkent'e alçı fabrikası
27 Şubat 2012 10:02 Yorum yaz Çıktı al
Onat'tan Başkent'e alçı fabrikası Ali Rıza Onat Şirketler Grubu, Ankara-Bala yolunda kurdukları Onat Alçı Fabrikası üretecek

Firma, söz konusu yatırım ile 60 kişilik istihdam sağlarken yıllık 50 bin Onpo Madencilik A.Ş. Genel Müdürü Ender Topçu, Ali Rıza Onat Şirketler Grubu olarak, Ankara-Bala yolunun 20. kilometresine 2011 yılında kurdukları Onat Alçı Fabrikası ile Ankara'ya ciddi bir yatırım kazandırdıklarını belirtti.

Grubun üretime dayalı bir yatırım politikası izlediğini ifade eden Ender Topçu, "Üretime dayalı bir yatırım politikası da istihdam anlamına gelmektedir. Alçı fabrikamızda şu anda 60 kişi istihdam edilmiştir" dedi. Onat Alçı Fabrikasında iki adet yatay fırında günde 2 bin ton yılda ise 600 bin ton alçı üretme kapasitelerinin bulunduğunu ifade eden Topçu, "2012 yılında 350 bin ton alçı üretmeyi planlıyoruz.

Üretimimizin 50 bin tonunu ihraç etmeyi, 300 bin tonunu da yerli piyasada eritmeyi hedefliyoruz" dedi. Ender Topçu açıklamalarına şöyle devam etti: "Ali Rıza Onat Şirketler Grubu 1978 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren, güçlü finansal kaynaklan, deneyimli ve dinamik kadrosu ile kaliteli hizmet sunarak Türkiye'nin önde gelen inşaat firmaları arasında hak ettiği yeri almıştır.

Onat Alçı, 2011 yılının Ekim ayında piyasaya sunuldu. Gruba bağlı Onpo Madencilik A.Ş. firmasının ürettiği OnatAlçı'nın üretim tesisleri Ankara-Bala yolu üzerinde. Şirketin merkezi Ankara'da bulunuyor. ile yıllık 350 bin ton alçı ton ihracat yapacak. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Samsun'da satış ofisleri, temsilcilikleri açtık. Böylece müşterilerimize daha yakından hizmet imkânı vermiş olacağız.

Modern alçı fabrikamızın ISO-9001 kalite belgesi, ISO-14001 Çevre Kalite Belgesi ve ISO-18001 İş Güvenliği Belgesini alarak bu açıdan da kalitesini şimdiden tescillendirmiştir. Son teknolojinin kullanıldığı iki yatay fırından oluşan tesisimiz 35 metre yüksekliği ile kendi açısından da 350 bin metreküp kapalı alanda hizmet veriyoruz.

" ÖNCELİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyeceklerini sözlerine ekleyen Ender Topçu, hedeflerinin yüzde 100 müşteri memnuniyeti olduğunu, bunu da mutlaka gerçekleştireceklerini söyledi. Topçu, açıklamalarında şu konuların üzerinde durdu: "Ürettiğimiz ürenler içerisinde Perlitli Sıva Alçı (PERONAT), Saten Perdah Alçısı (SATONAT), Kartonpiyer alçısı (KARONAT), Makine Sıva Alçısı (MAKONAT), Plaka Yapıştırıcı (YAPONAT) ve Derz Dolgusu (DERZONAT) bulunmakta.

ONPO Madencilik A.Ş. ürettiği alçı ve müşteri odaklı olma konusunda kısa sürede uzmanlaşmıştır. Şirketimiz işbirliği temelinde geliş, müşterileriyle anlamlı birlikteliklerden yararlanır ve tüm dünyaya yayılan ağını girişken bir şekilde genişletir. Gücümüzü, çalışanlarımızın aldığı yoğun eğitimden, elde edilen bilgilerin sürekli güncellemesinden ve şirket içinde kesintisiz bilgi akışından ileri gelir" (Başkent)

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme