yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Serdar İnan’dan FETÖ açıklaması!

Serdar İnan’dan FETÖ açıklaması!
26 Ağustos 2016 10:37 Yorum yaz Çıktı al
İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınmasıyla ilgili bir yazılı açıklama yaptı. İnan açıklamada “Suçlamalarla bir ilgimin olmadığı anlaşıldı” dedi.

İnşaat sektörünün önemli firmalarından İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılmasıyla alakalı bir yazılı açıklama yaptı. İnan açıklamasında “Yanımda olan herkese ve Türk adaletine teşekkür ederim” dedi.

 

İşte o açıklama

Hürriyet gazetesinin haberine göre Serdar İnan, söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kamuoyu tarafından da bilindiği üzere İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Akfa Holding ve sahibi Fatih Aktaş’ a yönelik soruşturma başlatılmıştır. Bu soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından ifadem alınmış ve gerekli belgeler sunulmuştur. İfademin alınmasını müteakip bu soruşturma ile şahsımın bir alakasının olmadığı anlaşılmış Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile koşulsuz serbest bırakılma kararı alınmıştır. Bu süreçte belirtilen suçlamalarla ilgili bir ilgimin olmadığını/olamayacağını bilen ve manevi desteğini esirgemeyen tüm dostlara ve Yüce Türk Adaletine teşekkür eder; Kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederim”

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme