yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Venezia Mega Outlet dünya'nın en iyi ilk 3 arasında

Venezia Mega Outlet dünya'nın en iyi ilk 3 arasında
21 Kasım 2016 14:25 Yorum yaz Çıktı al
Gürsoy Grup bünyesinde yer alan Venezia Mega Outlet, dünyanın en büyük ve uluslararası Perakende ve Gayrımenkul Fuarı MAPIC’de, dünyaca ünlü markaları geride bırakarak, “Best Outlet Center” kategorisinde ilk üçe girdi.

Dünyanın en büyük uluslararası Perakende ve Gayrımenkul Fuarı MAPIC, Fransa’nın Cannes şehrinde dünyanın en önemli perakendecilerini ve AVM yatırımcılarını bir araya getirdi. 12 bin metrekarelik alanda 74 ülkeden 100 şehirin katıldığı MAPIC fuarına, toplamda 1400 marka, 2 binin üzerinde perakendeci ve binin üzerinde yatırımcı ile 360 yatırımcı şirket katıldı. 

Perakendenin “Oscar Töreni” olarak nitelendirilen ve MAPIC bünyesinde geleneksel hale gelen “MAPIC Ödülleri” ise, bu yıl 20’inci defa sahiplerini buldu. Cannes’da, “Salon Des Ambassadeurs, Palais Des Festivals’de düzenlenen Gala gecesine dünyanın en önemli perakende markalarının yöneticileri katılırken finalistler arasında yer alan Venezia Mega Outlet adına Galaya, Venezia Mega Outlet ve Vialand Genel Müdürü Faruk Çizmecioğlu, Venezia Mega Outlet ve Vialand Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Özlem Ersoylu Mutluer ve Gürsoy Grup Yöneticileri katıldı. 

 

“En İyi Yeni Alışveriş Merkezi”, “En İyi Perakende Dijital Stratejisi” ve “En İyi Yeni Perakende Tasarımı” Konsepti’nin de içinde yer aldığı toplam 12 kategoride 2016’nın en iyilerinin ödüllendirildiği gecede Türkiye’den finale kalan tek Perakende markası olan Venezia Mega Outlet, “Best Outlet Center” kategorisinde ilk üçe girdi. 

VENEZIA MEGA OUTLET, YENİ STRATEJİLERİ VE YENİ PROJELERİ İLE 2017’DE BÜYÜYECEK.. HEDEF ; 2017’DE 15 MİLYON ZİYARETÇİ..

Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Faruk Çizmecioğlu, “Venezia, Türkiye’nin en ayrıcalıklı perakende projelerinden. Çok genç bir marka olmasına rağmen kısa sürede dünyanın en etkili organizasyonu olan MAPIC’de bu ödülü alma başarısının altında Gürsoy Grubu’nun projeye verdiği önem ve projenin sunduğu ilk’ler yatıyor. Venezia Mega Outlet, iddialı başladığı perakende yolculuğunda, daha da iddialı ve konuşulan hizmetlere imza atmaya devam edecek” dedi. 

 

Tören sonrası açıklama yapan Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Faruk Çizmecioğlu; “Gürsoy Grup bünyesinde yer alan Vialand Tema Park ve Venezia Mega Outlet, Türkiye’nin en özellikli ve en ayrıcalıklı iki markası olarak yurt dışında aldıkları başarılarla ülkemizi gururlandırırken, sundukları hizmet ayrıcalıklarıyla da hem İstanbulluların hem de İstanbul dışından gelen tüm ziyaretçilerin en fazla tercih ettiği lokasyonlar oluyor. Outlet perakendeciliğin en iyilerinden biri olan Venezia Mega Outlet, İtalyan mimarisinin dünyadaki en güzel örneklerinden biri olarak, İstanbul’da Venedik’teymiş gibi alışveriş keyfini, dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarının Outlet Mağazalarının  en avantajlı fiyat seçeneklerini, San Marco Meydanı’ndaymış gibi keyifle zaman geçireceğiniz yeme içme ve eğlence alanlarını bir arada sunuyor” şeklinde konuştu. 

 Venezia Mega Outlet’in 600 milyon Euro’luk bir yatırımla hayata geçirildiğini belirten Faruk Çizmecioğlu, Venezia Mega Outlet, çok farklı bir outlet markası olarak sadece İstanbulluların değil, İstanbul dışından gelecek tüm yerli ve yabancı ziyaretçilerin de ilgi odağı oluyor. Şu anda 159 mağaza&yeme&içme yerleri ile hizmet veren Venezia Mega Outlet’le 2017 sonuna kadar yeni markaları misafirlerimizle buluşturmayı planlıyoruz. Hedefimiz bir yıl içerisinde İstanbul’un ve özellikle Avrupa Yakası’nın en fazla ziyaret edilen ve alışveriş için en çok tercih edilen Outlet Alışveriş Merkezi olmak. Önümüzdeki yıl, 15 milyon ziyaretçi hedefliyoruz. “ dedi. 

 

DÜNYA PERAKENDECİLİĞİNDE “EN İYİ OUTLET MERKEZİ” KATEGORİSİNDE İLK 3’E GİREN İLK TÜRK MARKASI..

MAPIC’in, perakende ve Gayrımenkul sektörü için önemini vurgulayan Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Faruk Çizmecioğlu, perakendecilikte kalitenin gelişmesinde böyle önemli organizasyonların katkısının büyük olduğunu söyledi. Faruk Çizmecioğlu; “MAPIC’de Türkiye’nin de en önemli Perakende markaları hem fuarda yer aldı, hem de kendi dallarında yarıştılar. Dünyanın en iyi Perakende markaları arasında yarışarak finale kalan ve En İyi Outlet Merkezi kategorisinde ilk üçe giren tek Türk markası olan Venezia Mega Outlet, böylesine prestijli uluslararası bir organizasyonda çok büyük başarı gösterdi. Venezia Mega Outlet, bundan sonra da gerek Türkiye’de gerekse uluslararası yarışmalarda birçok ödülün sahibi olmayı hedefleyerek stratejilerini oluşturmakta ve sürekli yenilenme, gelişme, büyüme potansiyeli ile sektörde örnek olmaktadır” dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme