yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Yeni yıla yeni bir ByPallette!

Yeni yıla yeni bir ByPallette!
23 Kasım 2016 18:16 Yorum yaz Çıktı al
4o yıllık aile mirası olan ahşap paletleri ‘yeni dönüşüm’ tanımıyla tasarım mobilyalara dönüştüren ByPallette; yeni yıla zamanı durduran yeni tasarımlarla adım atıyor.

40 yıl boyunca her türlü hava ve doğa koşullarını yaşamış; olgunlaşması tamamlanmış ahşap paletlerin ‘yeni dönüşümünden’ tasarlanan ve tamamı el işçiliği olan tasarım mobilyalar üreten ByPallette’nin yepyeni tasarımları; yeni yılda evlerine doğal bir yenilik getirmek isteyenlerle tanışmayı bekliyor.

  • Şömine orta sehpa ‘AŞK ATEŞİ’

  • SALLANAN KOLTUK’

  • İstendiğinde koltuk haline dönüşebilen bebek yatağı ‘TATLI RÜYALAR’

 

AŞK ATEŞİ: Kış bahçelerinin yanı sıra, salon ve bahçe gibi açık alanlarda da kullanıma uygun olan sehpa, ortasına yerleştirilen burner ile mini bir şömine işlevi görüyor. Etrafı çakıl taşları, ya da farklı dekoratif objelerle süslenerek kullanılabilen burner’ın kapağı kapatıldığında, kokusuz bir şekilde ateşi söndürülebiliyor. Pirinç kulplarıyla rahat taşınma imkanı sunan sehpanın yapımında, sağlamlığı ve kalitesiyle bilinen dişbudak, kayın, ceviz, kestane, çınar ve meşe ağaçlarından yapılmış paletler kullanılıyor.

 

SALLANAN KOLTUK: Sallanan sandalye keyfini sevenlere hitap eden ancak bir koltuk konforu ve sağlamlığında olan Sallanan Koltuk’un yapımında, sağlamlığı ve kalitesiyle bilinen dişbudak, kayın, ceviz, kestane, çınar ve meşe ağaçlarından yapılmış paletler kullanılıyor.

TATLI RÜYALAR: Hiçbir zararlı kimyasal kullanılmadan, tamamen doğal yöntemlerle üretilen bebek yatağı, aynı zamanda korkuluğu aşağı indirildiğinde koltuk olarak da kullanılabiliyor. Pratik ve çok kullanımlı tasarımıyla bebeklerin tatlı uykularının ev sahibi olan bebek yatağı, ahşabın doğal görünüşüne el değmeden tasarlandı. Yapımında sağlamlığı ve kalitesiyle bilinen dişbudak, kayın, ceviz, kestane, çınar ve meşe ağaçlarından yapılmış paletler kullanılan ve hiçbir kimyasal uygulamaya maruz kalmayan yatak için, ByPallette’nin doğal cilası kullanıldı.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme