yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Toki Yomra’da 511 konut ve 24 dükkân inşa edilecek!

Toki Yomra’da 511 konut ve 24 dükkân inşa edilecek!
17 Ekim 2017 09:49 Yorum yaz Çıktı al
TOKİ tarafından Trabzon’un Yomra İlçesi’nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında inşa edilecek 511 konut ile 24 dükkânlı ticaret merkezinin ihalesi yapıldı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Trabzon’un Yomra İlçesi’nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında inşa edilecek 511 konut ile 24 dükkânlı ticaret merkezinin ihalesi yapıldı. 9 Ekim, Pazartesi günü gerçekleştirilen ihale kapsamında ayrıca altyapı ve çevre düzenleme işi de yer alıyor.

Toki Yomra’da 511 konut ve 24 dükkân inşa edilecek, Toki Yomra’da 511 konut, Trabzon’un Yomra İlçesi’nde toki projesi, Trabzon Yomra İlçesi toki konutları, emlak, konut, gayrimenkul, emlaklobisi, Trabzon, Toki konutları,

Konutların 8’i 1+1, 308’i 2+1, 195’i ise 3+1 planında tasarlandı.

TOKİ ile Yomra Belediyesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde yürütülen “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi”  5,6 hektar alanda ekonomik ömrünü tamamlamış toplam 61 yapı 261 bağımsız bölümü kapsıyor. Hak sahipleri ile uzlaşılarak, bazı parseller için ise kamulaştırma yapılarak yıkımlar gerçekleştirildi.

Toki Yomra’da 511 konut ve 24 dükkân inşa edilecek, Toki Yomra’da 511 konut, Trabzon’un Yomra İlçesi’nde toki projesi, Trabzon Yomra İlçesi toki konutları, emlak, konut, gayrimenkul, emlaklobisi, Toki kampanyaları, toki evleri, Toki konut projeleri,
Modern mimari tarzda hazırlanan projede geniş pencere ve balkonlar kullanıldı. Projeyle yerleşim alanı, dükkânları, parkı, peyzajı ve sosyal donatılarıyla nitelikli sosyal çevre imkânı sunan, güvenli bir yaşam alanına dönüşüyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN